Co Ważniejsze?

Status
Zamknięty.

kolsi

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
13
Jak sądzicie co jest ważniejsze i czego się najlepiej uczyć jeśli korzystam z kuszy i dwuch mieczy PŻ, siły czy zdolnośli łowieckich? :)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Jeśli korzystasz z mieczy to siła. Nie pamiętam, czy by unieść kuszę potrzeba siły czy umiejętności łowieckich, ale jak chcesz mieć dobre ataki czy to z kuszy czy z łuku to pakuj w umiejętności łowieckie. Najlepiej wybierz jedną z tych rzeczy.

Ja wybrałem miecze. Kuszą strzelałem dla zabawy. :p

Pozdro.
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
Miecze i kusze wymagają siły tylko łuki wymagaja zdolnosci łowieckich.Ja waliłem z 2 mieczy i kuszy i mialem duza sile ale zdolnosci lowiecki tez sie przydają.
Pozdro
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
To głównie zależy od tego, kim chcesz byc w grze... Jak chcesz miec napakowanego twardziela to dawaj siłę... A przy okazji z kuszy będziesz dobrze strzelał. A co do PŻ to naprzykład ja na początku wogóle tego nie brałem. Dopiero na 40 lvl... Powodzenia :)
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE(Qba @ 06-02-2007, 13:10) [snapback]134282[/snapback]

Miecze i kusze wymagają siły tylko łuki wymagaja zdolnosci łowieckich.Ja waliłem z 2 mieczy i kuszy i mialem duza sile ale zdolnosci lowiecki tez sie przydają.
Pozdro


Z tego co wiem to jesli sie korzysta z kuszy to potrzebna jest sila zeby ja uniesc i zdolnosci lowieckie zeby trafiac w cel... jesli chodzi o luk to wystarcza same zdolnosci lowieckie ;P
 

SzymsoN

New Member
Dołączył
20.1.2007
Posty
18
Moim zdaniem lepiej pakowac w sile bo zdolnosci lowieckie wogule sie nie przydaja Ja do 20 lvl pakowalem w sile a potem w prastara wiedze, gdy masz 250 prastarekj wiedzy to jestes praktycznie nie do zatrzymania (demon,regeneracja many,lanca energii + miecz i tarcza) orka masz na 2/3 strzaly z lancy energii a z kuszy(przynajmniej mi) z sila 360 zchodzil na 5 :p
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
ja zawszę wolę iść w bronie dwuręczne i kusze... polowanie to zawsze była jedna wielka LIPA!!! mam cos kolo 60 lvl i nikt nie wyskoczy:

ponad 400 siły - dzieki temu mam najlepszy oręż w całej grze (orkowski - ten co trzymaja oskowscy zwiwadowcy)
250 zręczonosci - pierwszy poziom walki dwoma mieczamy
40 kradzieży - 2 poziom w otwieraniu zamków
100 prasterej wiedzy - szybkie uczenie
wszystkie umjejętnosci kowalskie (oprocz ulepszania zbroi)
regreneracja życia - prawie jak nieśmiertelność
regeneracja many - niekokńczońce sie fireballe
najlepsza orkowska zbroja
korona adanosa itd

powiem wam ze jestem prawie że NIEŚMIERTELNY :D :D A i jeszcze dodam że gram bez żadnych cheatów!!!
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Moim zdanie trzeba ładować punkty w siłe bo przy walce mieczem bądź do noszenia ciężkich kusz jest niezbędna. Jeśli chodzi o zdolności łowieckie to też są ważne ponieważ bez tego nie nauczysz się walki dwoma broniami (mistrzostwa tym bardziej)

=BLADE= jesli wydaje ci się że jesteś prawie nieśmiertelny to zmień poziom trudności na hard bo w przeciwnym wypadku Gra staje się banalna <_< <_<
 

Robharr

Debile
Dołączył
18.3.2007
Posty
33
Mojm zdaniem jerzeli masz miecz i kusze to najlepiej uczyć się siły bo jest ona potrzebna do miczy jak i kusz.
Nie zapominaj także o PŻ bo mojm zdaniem są one najważniejszymi atruburami ;) .



POZDRAWIAM
 

pankowski

New Member
Dołączył
10.4.2007
Posty
5
Najlepiej jak najwcześniej zdobyć umiejętność "Szybka nauka"-dostajesz więcej punktów doświatczenia. Wtedy będziesz mógł się uczyć wszystkiego po trochu. :)
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Jeśli chodzi o wybór to stanowczo najlepiej infestować w siłe szczególnie, gdy chcesz nosić kuszę i korzystać z dwóch mieczy. Siła bardziej się przydaje niż umiejętności łowieckie, chociaż będzie kilka misji gdzie trzeba dać jakieś zęby lub skóry, w tym przypadku trochę trzeba sobie dodać by nauczyć się tej umiejętności. ;)

Pozdrawiam ;)
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Hmmm..moim zdaniem to zalezy w czym sie chcesz specjalizowac czy w mieczykach czy kuszy ale mozna to zrobic na 3 sposoby ;)

1.To jezeli micze to siłka.
2.Jezeli kusza cie rajcuje to stanowczo z.łowieckei chociaz czasami siła.
3.Jak lubisz to i to...to wal w hybryde.(czyli to i to po pół)

Ja bym zrobił tak jak w 3 podpunkcie ;)

Pozdrowionka dla wszystkich B)
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Obrazenia od kuszy leca jedynie od sily :/. Jesli chesz uzywac obu-str... I celnosc nie zalezy od zdolnosci lowieckich, tylko sprawnego oka gracza :p.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom