Co Ulepszyc W Mojej Postaci?

Status
Zamknięty.

patryk.gothic

New Member
Dołączył
5.10.2008
Posty
9
gdzie zdobyc szpon beliara. :unsure: jestem w trzecim rozdziale i go nie mam. gdzie go mozna znalezc
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Szpon Beliara to broń Kruka, szefa bandytów w Jarkendarze. Jak go pokonasz, to przy okazji go zdobędziesz
i przejdziesz główny wątek dodatku Noc Kruka, możliwe że grasz w samego G2, ale jeżeli wpisałeś to w NK
to sądze, że jesteś na tyle błyskotliwy, że nie wchodzisz na fora gier, w które nawet nie grałeś.
Jeżeli jesteś w trzecim rozdziale i nie masz szponu Beliara, to porób misje dla Wodnego Kregu.
pogadaj z Laresem(w porcie), albo z Vatrasem(mag wody w Khorinis). I dowiedz się więcej.
 

patryk.gothic

New Member
Dołączył
5.10.2008
Posty
9
Co ty. Gram w Gothica jakiś czas.a tak wogule dzieki za info.wejdz na temat w gothic2-o grze-super ankieta

link.http://gothic.org.pl/forum/index.php?showtopic=21859

.........................dzięki za głos. jak zagłosujesz oczywiście.... :lol: :lol: :lol:
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Hej! Wiem że temat jest trochę przestarzały, ale mam problema.
http://img87.imageshack.us/my.php?image=go...30415095989.png
Myślicie, że dam se radę? Mam problemy z 3 orcwarriorami nawet i nie wiem jak se dam rady ze smokami. Jeśli nie to czy istnieje jeszcze ratunek? A i załatwiłem już bagiennego, oczywiście Cipher zjechał mu życie, a ja wykonałem ostateczny cios. Zbroję mam taką jaką mam bo dałem Bennetowi 12 łusek, kupiłem je od niego i znowu dałem. Szpona dalej się nie da rozwijać. Przynajmniej w tym rozdziale.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Dowal trochę PN w zręczność bo masz jej bardzo mało.A przyda ci się do celnego strzelania z kuszy.
Myślę że powinieneś dać radę smokom.Tylko zmień lepiej broń bo szpon nie jest tak dobry :p
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Jak walisz ze Szponu Beliara to w siłę już nie dawaj, lepiej w broń strzelecką.
Pamiętaj by przed każdym spotkaniem ze smokiem naładować ponownie i założyć Oko Innosa.
Co do smoka, to nie oddalaj się od niego, musisz widzieć jego pasek życia i co jakiś czas ubijać gada.
Jeśli nie dajesz rady wykorzystaj magiczne zwoje.

lvl już masz dobry - nie to co 14 :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom