Co Ulepszyc W Mojej Postaci?

Status
Zamknięty.

tosiapl

Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
87
Witam
Mam pytanie
Jestem w trzecim rozdziale, i strasznie jestem slaby. Nie moge pokonac Orka-wojownika sam na sam
Gram z dodatkiem Noc Kruka.
Jestem w 3 rozdziale
Oto moje statystyki:

Mam zbroje: "Lekki pancerz lowcy smokow"
Mam bron: Miecz paladyna obr 60. Mam tez inkwizytor bron jednoreczna 110 obr ale nie mam sily :/
Do czego dodawac zeby byc dosc silnym ?
Ja bije z broni jednoreczych
Jak mi radzicie, co ulepszyc ?
Bo jestem slaby jak...
 

Adam09

Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
38
W trzecim rozdziale ja miałem ( w dodatku) 24 lvl B) orki szły jak po maśle. Proponuje ci zacząc od początku rób wszystkie questy i dużo walcz!!! Nie nadrobisz teraz strat.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
To proste zabijaj stwory, zacznij od tych łatwiejszych do pokonania a potem coraz trudniejsze. Dalej wykonuj jak najwięcej misji, korzystaj z bonusów (tabliczki, mikstury, amulety, pierścienie itd.). Na prawdę aż się dziwię, że zaszedłeś tak daleko mają tak niski lvl.

Polecam amulet +10 siły, znajdziesz (kupisz) go u tego kolesia napadniętego pod mostem nieopodal karczmy, lub w skrzyni w gildii złodziei, tylko by dostać klucz do pomieszczenia w którym się znajduje kufer musisz pokonać całą gildię, co nie będzie łatwe zważając na ich umiejętności.

PS Po co zakładasz dwa prawie identyczne tematy w tym jeden w złym dziale?
 

tosiapl

Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
87
Poradzcie mi, co powinienem zrobic.
Np. "dodaj do sily, zeby zalozyc jakas bron, pozniej do luku iles tam pozniej do broni jednorecznej" itp
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Najlepiej według mnie zamiast w siłę pakować staty założyć Szpon Beliara, który nie wymaga siły. Wtedy więcej PN można oddać innym statystykom. Chyba, że oddałeś Szpon Saturasowi, to wtedy pakuj punkty w siłę. Jeśli nie pomódl się do Beliara i poproś go o aktywację Szponu. Chyba, że już jest aktywowany to go załóż i nie baw się w rozdawanie punktów do siły.
 

frugo

Member
Dołączył
24.7.2008
Posty
33
Ja mam takie pytanie:

Byłeś w Jarkendarze?
Jak można mieć dopiero 14 lvl w 3 rozdziale? Przecież to jest niemożliwe...

Wydaje mi się, że tam poprostu nie byłeś. Jarkendar jest tak skonstruowany, że można go spokojnie skończyć na początku gry. Nie wiem czy się tam da iść w 3 rozdziale. Może jeszcze nic straconego...

Pakuj w siłę do 100 i broń dwuręczną do 65%, nie używaj tabliczek, dopiero później, żeby osiągnąć 100%.
 

tosiapl

Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
87
Skonczylem wlasnie Jankendar, mam na sobie uakywniony szpon beliara.
Mam teraz 21 poziom
Oto moje nowe staty:

W co teraz dodawac ?
Wciaz mam Lekki pancerz lowcy smokow.
PS Gdzie moge zdobyc Ciezki pancerz lowcy smokow lub lekki?
 

Adam09

Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
38
Jeśli masz szpon beliara pakuj do siły i od czasy od czasu módl się przy posągu beliara żeby szpon był lepszy.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Koniecznie wyucz sie mistrz 1 recznej bardzo sie przyda, z dystansowa na twoim miejscu bym troche jeszcze poczekal.

Wiec tak:

- Wyucz sie mistrza jednorecznej broni najlepiej cos ok 80%
- Potem kusza.
- A pozniej wyuczyl bym sie na twoim miejscu alchemi zeby moc robic mikstury sily/zycia.
 

tosiapl

Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
87
Wszystko mam zrobione w 3 rozdziale, teraz jak pojde na przelecz bede mial 4 rozdzial.
Jeszcze bede w 3 rozdziale poexpie se. Na jakich potworach najlepiej se poexpic i gdzie one sa ?
Gdzie moge zdobyc Ciezki pancerz lowcy smokow lub sredni "
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Średni pancerz można zdobyć w 4 rozdziale w górniczej dolinie za 20 łusek smoka (trzeba się najpierw nauczyć zdzierania łusek) i ponad 10k złota. W 4 rozdziale najlepiej expić na orkach bo są wszędzie, a w trzecim warto zabijać poszukiwaczy, bo ze szponem łatwo ich zabić, z resztą żaden potwór nie powinien stanowić już problemu. Nie pakuj w siłę bo gdy masz szpon siła nie gra tak ważnej roli, skup się na levelu bo to od niego zależy siła szpnu beliara.
 

tosiapl

Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
87
Zabilem w 3 rozdziale juz prawie wszystkich poszukiwaczy.
1 orka wojownika zabije. Dwoch naraz orkow wojownikow, ledwo dam rade. Ciagle slabo chyba :/
Isc juz do 4 rozdzialu czy poexpic jeszcze ?
 

frugo

Member
Dołączył
24.7.2008
Posty
33
Widzę, ze masz więcej punktów w broni jedno niż dwuręcznej więc Szpona masz jednoręcznego.

Pakuj w jednoręczną ale nie do 80. tylko max do 55 albo 60. Reszta będzie z tabliczek i jak w późniejszych etapach gry wykujesz sobie Magiczne Ostrze Na Smoki, to będzie +10%

Jak idziesz do Górniej Doliny to naucz się od razu wydobywania Łusek i Krwi!!!. Bo jak to zawalisz i zabijesz smoki to mogą zniknąć i dupa z mieczem i zbroją.

Radzę kuć miecze, bo Szpon później jest cienki i nie zabijesz nim ostatniego smoka. I lepiej inwestować siłę, która zwiększa obrażenia a nie tylko pozwala używać lepszych broni, jak sądzą niektórzy i pakują tylko pod Szpona a później nic.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
CYTAT
1 orka wojownika zabije. Dwoch naraz orkow wojownikow, ledwo dam rade. Ciagle slabo chyba :/

Nie łam się, w NK znaacznie podwyższyli HP i pancerz orków (mają teraz zdaje się 30 lvl), przez co gra stała się dużo trudniejsza. Przyznają to sami twórcy.
Tak jak poprzednik poradzę - PN w jednoręczną, teraz niestety będzie trudniej bo wraz ze wzrostem levelu więcej PN na określony wzrost umiejętności.
Na Twoim miejscu poszedłbym już do Górniczej Doliny, możesz tam powybijać trochę orków - po prostu odłączaj je pojedynczo od grupy i wybijaj Szponem. Jest też wyjście ryzykowne - na przełęczy idziesz bezpośrednio przez nią (a nie przez kopalnię) i ta sama taktyka - orkowie pojedynczo, aż do skutku. Trudne, ale wykonalne. I bardzo opłacalne.
 

tosiapl

Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
87
Ciagle expilem, oto moje najnowsze staty:

Ciagle jestem w 3 rozdziale.
Malo mam chyba punktow trafien :/ Wie moze ktos jak mozna je podwiekrzyc ?
Co mam jeszcze ulepszyc/podwiekrzyc w mojej postaci ?
Oto moje zadania w ktorych jestem w trakcie i zrobione:
Zadania aktualne: 3
Zadania zrobione: 105
Isc juz do 4 rozdzialu czy jeszcze zostac w 3 rozdziale i poexpic ?
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
heh idz do 4 nie potrzebne ci być we wszystkim dobry musisz być w czymś najlepszy
 

tosiapl

Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
87
Jestem w 4 rozdziale, zabilem bagiennego smoka z dwoma lowcami smokow z 10 sekund.
Ale kamiennego nie moge zabic. Podbiegam do niego a od z ognia 1/5 zycia i odlatuje i padam na glebe podbiegam do niego i znowu to samo... A jak uda mi sie go raz wtrafic, to se zregeneruje bardzo szybko.
Oto moje najnowsze statystyki postaci

Dodawac teraz do sily czy do kuszy ?
Pozdro
PS Teraz zabijam 5 orkow naraz, nawet wiecej
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Na twoim miejscu dalbym w kusze duzo moze pomoc w walce ze smokami, bo napewno nie podejdzie i nie walnie z ognia najwyzej kule ognia ;] Tak wiec pakuj jak najwiecej w kusze.
 

frugo

Member
Dołączył
24.7.2008
Posty
33
Przywołaj jednego, dwa szkielety i poczekaj aż smok zacznie na nich ziać a Ty atakuj.
Możesz wezwać demona ale z góry mówię, że to lamerskie :)
 

luke95

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
9
Witam!
też uważam żeby trochę zwiększyć kuszę.
Przy okazji chciałem zapytać czy dobrze rozwinąłem swoją postać. grałem już raz ale chce się upewnić.
jestem w 2 rozdziale moje statystyki (bez amuletów itp.)
20 poziom strażnik miejski, siła 65, zręczność 10, mana 13, broń 1H 54%, broń 2H 25%, łuki 10%, kusze 10%
z amuletami itp.:
siła 90, broń 1H 64% reszta bez zmian
moja broń to szpon beliara
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom