Co to daje ??

Status
Zamknięty.

Scott

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
61
Znalazłem w pliku gothic.ini takie coś:

invShowArrows=1
; ... show arrows beside inventory if there are more items above or beyond, default is 1

Co to doaje i co się stanie jak zwiększe liczbe ??
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Jak będziesz szperał w ekwipunku powinny pojawić się strzałki informują czy na dole i na góże jest więcej przedmiotów, tak jak w pierwszym gothicu
 

phela19

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
52
grzebanie

Lepiej w tym pliku nie grzebać bo będziesz musiał reinstalke gothica dać i wogule.
A teraz na powarznie, sam kiedyś sie bawiłem w zmiane linijek i na dobre mi to nie wyszło. Tak więc uwarzaj.
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
ale jak się dobrze zabawi to przykładowo może sobie zrobić że będzie dużo magicznych strzał i bełtów:p
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
W tym pliku nie jest ilosc a jakosc strzal jesli zmienisz zle to masz reinstal gothica bo caly engine sie wywali
smile.gif
)
 

Ruzives

Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
44
JEdyne co tam warto grzebać to ustawić klawisze od potionów, szybkich zapisów i brak intro ! :arrow:
 

Scott

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
61
Berburion napisał:QUOTE ale jak się dobrze zabawi to przykładowo może sobie zrobić że będzie dużo magicznych strzał i bełtów

Do tych magicznych strzał i bełtów jaki i ognistych strzał to używam kodów, więc po tych komentach wole w tym nie grzebać bo jeszcze reinstalke trza będzie robić.
 

Hunter

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
70
własnie skoro o tym gadacie to skorzystam bo nie znalazłem takiego tematu czy w NK tak jak w G2 robi sie TO SAMO żeby były miksturki na "H" i "P"

[ : Czw Lut 24, 2005 7:55 am ]
P.S przepraszam jeśli post nie na miejscu
 

Scott

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
61
Tak samo jest z tymi skrótami do miksturek, tak jak w G2 wiec możesz spokojnie sobie wziąść skroty i grać :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom