Co Się Dzieje?

Status
Zamknięty.

Gother

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
47
Piszę to z innego komputera (z pracowni szkolnej), a to dlatego, że gdy u siebie w domu klikam na napis Forum przenosi mnie do okna logowania. Dziwne, pokazuje się tylko i wyłącznie to okno. Wpisuję swoje hasło i login (poprawnie) wciskam zaloguj i pokazuje mi się to samo okno. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Proszę pomóżcie mi wrócic na forum, ponieważ jest ono według mnie najlepsze, najwspanialsze... Mógłbym dalej tak wymieniać. Mój e-mail to: totot12@vp.pl
Pomóżcie!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Uuu chłopie... możliwe że dostałeś bana na ip ;] Powinieneś sie zgłosić do jakiegoś moda/ admina na PW i wyjaśnić tą sprawę. Nie wiem co jest napisane w tym okienku, ale prawdopodobnie zostałeś wyżucony z tego forum czy jakoś tak ( nie wiem, nigdy bana nie miałem ;] ). Jeśli tak, to sprawa prosta.

Edit: Nie zawsze jest napisane banned. Szczerze rzadko takiego usera widze ;] No co mogłem sie pomylić
tongue.gif
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Przepraszam że to pisze, ale wydaje mi sie że szczurek się myli, bo widziałem kiedyś że jak ktoś jest zbanowany to ma napisane Banned tam gdzie powinno być Zarejestrowany, czy też nazwa gildii. Osobiście nie wiem co trzeba z tym zrobić, ale radzę ci sie zgłosić do kogoś zarządzającego tą stronką, clonea albo Kacperexa.

Z wyrazami szacunku. Godfather

Edit: poza tym przejżałem posty Gothera i nie znalazłem tam nic za co możnaby go zbanować.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nie wiem co się stało, że nie możesz się zalogować u siebie na komputrze.
Być może masz takie samo IP co inna osoba zbanowana. Jak widzę, masz małą ilość warnów, i nic innego.
Tak, więc zobacze Twoje IP i najwyżej je odbanuje jak co.

Więcej zrobić nie mogę.


Pozdrawiam

Edit:

No i twoje IP nie jest zbanowane. Bana na nazwę także nie masz. U Nas jest wszystko dobrze. Coś u Ciebie jest źle.
Proponuję wyczyszczenie cookies powinno pomóc.
Z naszej strony jest wszystko ok.

Pozdrawiam
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Ja tylko dodam, że to 99,9% wina cookies. Tak to jest forum zmieniło adres a twój komp pamięta stary
biggrin.gif
Tak to najprościej wytłumaczyć i kiedy prubujesz sie zalogować nowe pliki cookie, które sie zapisują na kompie gryzą się ze starymi
smile.gif
Skasuj cookie i będzie ok
smile.gif

Pozdrawiam cLoNe_xx
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom