Co sądzicie o przygodówkach?

Co sądzicie o przydodówkach?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
No cóż... ankieta
smile.gif
Piszta do niej
smile.gif
I prosze o szczere odpowiedzi.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Pamiętam jedna fajną przygodówkę, a mianowicie Droga do El Dorado. Wciągła mnie
tongue.gif
Ale nie szaleje za przygodówkami - wolę RPG i strategię
smile.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Nom ja tam do przygodowek nic nie mam gralem w kilka ale tez za nimi nie przepadam wole ciupnac w jakiegos rpg albo strategie albo w jakas dobra strzelanke.Przygodwki to nie dla mnie za duzo tam trzeba myslec>
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
QUOTE Przygodwki to nie dla mnie(...)tam trzeba myslec>

Rozumiem :)

Ja przygodówki uwielbiam, a króluje nad nimi Broken Sword 2. To jest gra... Pamiętam moją wściekłość kiedy musiałem skorzystać z solucji bo przez 3 dni nic nie mogłem wymyślić. A i jeszcze zarombisty Kajko i Kokosz na dosa. Też wypasiona giera...

PS>Podoba mi się pierwsza pozycja w ankiecie :)
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
Chcesz ode mnie szczerej odpowiedzi to ją masz:
Jak widze jakąs przygodówke to mi się scyzoryk otwiera w kieszeni!!!
Nie moge przygodówek wole RPG albo gry Akcji! Lubiałem tylko jedną przygodówkę a mianowicie tą, co ma Gothi! Ale to było kiedyś, czasy się zmieniają
smile.gif
!
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
Ja grałem tylko w jedna przygodówkę w swoim życiu- mianowicie Atlantis. No cuż- uważam, że gra jest świetna. Może nie była jakims wielkim hitem, ale jest dla mnie jedna tych gier, których nie zapomnę. Jedynka roxx. W dwójke pograłem 30 minut i wyłączyłem. Cos autorzy (Cryo ? Nie pamiętam już, jak to szło...) z nią zrobili... nie wiem dokładnie co... to tyle. Tak więc Atlantis wspominam baardzo ciepło...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Mi sie przygodowki podobaja i to bardzo!!! Lubie gry przygodowe! mam wiele ulubionych a wiec wiele tu wymieniac ale polecam ten typ gier!
 

dRaiser

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
92
ja grałem mchyba tylko w Hokus Pokus Różowa Pantera:) Całkiem fajne było, ale jednak wolę inne gatunki gier.
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Jestem za dRaiserem. Przygodówki są niezłe, ale... bez przesady. Przyznam się wam szczerze, że nigdy nie doszedłem samodzielnie dalej, niż godzina gry. Ba, czasem wręcz mogłem uruchomić nową grę, a i tak bym się zbytnio nie cofnął :) A było tego dużo. Hokus Pokus Różowa Pantera, Gilbert, Najdłuższa Podróż, też Teenagent. Te gry jednak potrzebują solucji- inaczej się nie da.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Jak dla mnie to przygodowki sa dobre, ale nie nalepsze. Przewaznie sa bardzo proste i brak w nich dobrych zagadek.
Takie jest moje zdanie.
 

mr_cysio

Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
117
ja bardzo lubie przygodówki, a najlepszą (polską) przygodówką jest według mnie Wacki: kosmiczna rozgrywka. Gierka super! polecam (chociaż trochę krótka)

PS. ozi ty chyba nie grałeś w dobrą przygodówkę!
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Co do polskich produkcji do sie zgadzam. Bez dwóch zdań Wacki no j itych samych twórców (jak wcześniej wspomniałęm Kajko i Kokosz). A grał ktoś w megakija o nazwie Operacja Glemp? Takie głupie dno, że głos odbiera. Niepoleca się ludzią o zdrowym rozsądku. Co do różowej pantery to wg. mnie w to sie grać nie da.

Grał Ktoś w Amerzone? Ta przygodówka na pierwszy rzut oka ładna, ale po dłuższym graniu nudna i monotonna.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ja do przygodowek nic niemam, aczkolwiek nie szaleje za nimi. Przyznam szczeze iz gralem w wiele przygodowek. Od bardzo prostych do bardzo trudnych. Ale w pamieci utknely mi tylko dwa tytuly, sa to
:arrow: znakomita dosowa polska gierka TEENAGENT
:arrow: a druga przygodowka byl dosc trudny jesli chodzi o mnie ZEGARMISTRZ
Zegarmistrz byl dosc ciekawy, ale za to Teenagent byl super. Z*******e dialogi i niektore scenki. Dla mnie byla to najlepsz przygodowka
biggrin.gif
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
a mi tam przygodówki zwisają, grałem w Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia(chyba przyg. jakby co to wzoruje się na tym, ze na gry.wp był w katgorii przygodówek)podobalo mi sie, ciepło wspominan, skradnie sie przed mrocznymi jeźdźcami i labirynt Morii oraz walke z balrogiem(jego się miał na ze 30 ciosów, a on Cie na jeden.....)miło wspominam, ale trudno mi sie było określić, dałem na Ani lubię, ani nie lubię.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Gralem w jedną przygodówko-zręcznościówkę: Książę i Tchórz. Grafika rysunkowa, fajny klimat, ciekawe zagadki. No i trudne. W inne nie gralem, ale ogólnie są fajne.
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
Moge grać we wszystko ale tylko nie przygodówki. nienawidze ich. Są liniowe. nie ma się swobody działania. jest się cały czass ograniczonym.Jak widze przygodówke to sie modle żebym do wc zdążył.
biggrin.gif
biggrin.gif
 

yht

Member
Dołączył
17.12.2004
Posty
53
Przygodówki??

Ja nie gram za durzo w przygodówki więc nie mam wyrobionego zdania ale w te co grałem ( chyba dwie ) to wydawały się na spoko zrobione gry nio chyba że trafiłem na naprawde wyjątkowe przygodówki co robią raz na rok. Nie pamiętam jak one się nazywały ale na nie nie narzekał bym
smile.gif


Pozdro i nara
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Grałem w kilka przygodóweki jakoś dziwnie mi się grało . no po prosto wolę zagrać w RPG albo w jakąś strzelankę.
 

Lord Krzychoo

New Member
Dołączył
6.12.2004
Posty
24
Grałem już w mojej karierze 8) w kilkanaście przygodówek i tak naprawde to to jest takzwany trening szarych piwnic
tongue.gif
dla mnie ale najbardziej mimo wszystko najbardziej jestem oczywiście za RPGami
laugh.gif
ale przygodówek wcale nie odrzucam są spoko
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom