Co sądzicie o ludziach którz grają tylko na kodach?

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Gra jest bez sensu jak ktoś gra na kody. Ale nieraz można potobić zwałe po save
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
tongue.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
ludzie ci są za łosiowaci na zwykłą rozgrywkę...albo nie chcą mieć 100% frajdy z gry...
 

NedvedSTU23

Member
Dołączył
19.9.2004
Posty
84
Popieram cię Bobek 666, te kody to głupota i tylko tępaki je używają :twisted:
 

pabloelo99

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
94
Lamerstwo sie szerzy... niestety. Ja grałem w Gothica na kodach ale dopiero po trzecim jego przejściu! Może wcześniej sie bawiłem ale wtedy nie robiłem sejwa.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE :?:

Wspaniała kwintesencja całego tematu... A samemu się w tym poście wypowiedzieć nie łaska... ? Ludzie, uzasadniacie czasem co piszecie, i od razu odpowiedzcie sami sobie.

PS. Bo lepiej jest mieć 2 posty zamiast 1 nie?
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
ci którzy grają na kodach sami na tym tracą nie należy nazywać lamerami (no może tych którzy przeszli gre7 razy tylko na kodach)
bo ci którzy nigdy nie grali na kodach też powinni wiedzieć że kody też mogą wzbogacić grę (ale tylko jeżeli już bez nich grałeś)sam ukończyłem G1 i G2 ze kilkanaście razy za każdym razem inną klasą bez kodów i lepiej bez nich grać lecz nie lubie skrajności i powiem kto ukńczył G i G2 pare razy niech użyje kodów nowe -wesołe możliwości się otwierają 8)
 

NedvedSTU23

Member
Dołączył
19.9.2004
Posty
84
Do Arcane!!!

QUOTE Wspaniała kwintesencja całego tematu... A samemu się w tym poście wypowiedzieć nie łaska... ? Ludzie, uzasadniacie czasem co piszecie, i od razu odpowiedzcie sami sobie.

PS. Bo lepiej jest mieć 2 posty zamiast 1 nie?

:evil: Ja ten temat założyłem jako pierwszy w mojej karierze, a wogóle to dopiero jestem zalogowany na stronie od dwuch dni i nie podoba mi się twój post, nie wiedziałem że można przy temacie napisać równierz posta.
Jeżeli kiedykolwiek słuchałeś Hip- hopu Meza to ten fragment ci dedykuje:"]Hej Arcane lepiej być ambitnym chłopcem"
tongue.gif
8)
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Hmm to że jesteś nowy nie zwalnia cię od myślenia
tongue.gif
hihi nie podpadaj Modowi już na wejściu
wink.gif
ja miałem podobną przeprawę, ale dużo by gadać
smile.gif

A tak poza tym ja uważam że ludzie którzy grają na kodach, nie powinni mówić o sobie "gracze"...
 
A

Anonymous

Guest
Zgadzam sie z tobą rumbler to niesą gracze oni niemają przyjemności z gry
biggrin.gif
biggrin.gif
8)
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Re: Do Arcane!!!

QUOTE QUOTE Wspaniała kwintesencja całego tematu... A samemu się w tym poście wypowiedzieć nie łaska... ? Ludzie, uzasadniacie czasem co piszecie, i od razu odpowiedzcie sami sobie.

PS. Bo lepiej jest mieć 2 posty zamiast 1 nie?

:evil: Ja ten temat założyłem jako pierwszy w mojej karierze, a wogóle to dopiero jestem zalogowany na stronie od dwuch dni i nie podoba mi się twój post, nie wiedziałem że można przy temacie napisać równierz posta.
Jeżeli kiedykolwiek słuchałeś Hip- hopu Meza to ten fragment ci dedykuje:"Hej Arcane lepiej być ambitnym chłopcem"
tongue.gif
8)

Facet, przecież ty napisałeś w końcu tego posta pod tematem, ale miast sam napisać coś o "kodziarzach" to dałeś tylko to :?: heh.. A ludzie grający na kodach tylko sami sobie szkodzą, ale to ich sprawa.
 
A

Anonymous

Guest
Stary a co z twoim postem tylko dołeś cytat Nedveda
biggrin.gif
tongue.gif
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Re: Do Arcane!!!

QUOTE QUOTE Wspaniała kwintesencja całego tematu... A samemu się w tym poście wypowiedzieć nie łaska... ? Ludzie, uzasadniacie czasem co piszecie, i od razu odpowiedzcie sami sobie.

PS. Bo lepiej jest mieć 2 posty zamiast 1 nie?

:evil: Ja ten temat założyłem jako pierwszy w mojej karierze, a wogóle to dopiero jestem zalogowany na stronie od dwuch dni i nie podoba mi się twój post, nie wiedziałem że można przy temacie napisać równierz posta.
Jeżeli kiedykolwiek słuchałeś Hip- hopu Meza to ten fragment ci dedykuje:"Hej Arcane lepiej być ambitnym chłopcem"
tongue.gif
8)

1. a to :?: się samo przypadkowo wstawiło? Każdy popełnia błędy i nikomu tego nie bronię, ale ruszenie głowią też się przyda. Zresztą czy tylko nieliczni na tym forum sprawdzili FAQ? Jak nie wiesz co i jak to polecam tam zajrzeć.
2. Na pewno chcesz się sprzeczać?
3. Na temat: Ci co grają na kodach to jednak gracze. Ale to co tracą... Cóż, ich wybór, ich strata. Co im zabraniać będziemy : P
 

NedvedSTU23

Member
Dołączył
19.9.2004
Posty
84
Nie robiłem tego tematu po to aby się sprzeczać lecz aby dowiedzieć się czegoś o innych ludziach, ich poglądach, a przedewszystkim o ich samych.
To że popełniłem błąd(choć chciałem dobrze), to ze zmęczenia, jakbyś codziennie trenował siatkę po 3 lub 4 godziny dziennie to też byś się pomylił, bo zmęczenie robi swoje. A po zatym człowiek popełnia błędy i je poprawia, tak było, jest i będzie to nieuniknione.

QUOTE \"Człowiek uczy się na błędach\"

:idea: THE END :idea:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom