Co Robić?!

Status
Zamknięty.

baleron

New Member
Dołączył
21.11.2006
Posty
5
Mam taki problem a mianowicie nie wiem co zrobic kiedy juz odnalazłem rhobara, Xardasa pogadałem z nimi opowiedziałem rhobarowi o tych 5 artefaktach Adanosa i nie wiem co mam dalej robić. Zabiłem Xardasa i nawet mi się to opłacało. Nie mam pojęcia jak mam odbic montere. Wiem że mam pogadac z przywódcą okary ale to nic nie daje montera nadal stoi, ale w odbiciu Trelis nie wiem gdzie jest przywódca Nemory i tez nie moge rozwalic trelis. Z rebeliantami nie wiem co począć czy mam ich rozwalić czy poczekać na dalsze etapy gry. Mam 28level i nie wiem jak mam zdobyć większą reputacje u rebeliantow. Pomocy i z góry dziękuję!!!!!!

Będę wdzięczny jeżeli prześlecie mi panowie lub panie na e-maila tą odpowiedz.
 

franz80

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
12
a gdzie Twoch duch przygody??
28 lvl i chcesz do domu?? Chcesz juz konczyc??
no wiesz ;)

ale aby skonczyc gre musisz odnalezc ktoregos z przywodcow typu Xardas Rhobar Lee itp i odnalezc 5 artefaktow Adanosa .
Albo po prostu wybic wszystko co sie rusza i nie sp...la na drzewo :p:p:p
 

baleron

New Member
Dołączył
21.11.2006
Posty
5
źle mnie zrozumiałeś mam ducha walki ale znalazłem rhobara i xardasa powiedziałem im o tym ale chodzi mi o to o wybranie 2 stron(dobra lub zła) tylko nie wiem jak mam to zrobic domyślam sie chyba że jak wybieram strone dobra to zabijam Xardasa a zła to ide do Lee i idziemy zabic rhobara.
 

Kirdan

Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
34
Teraz dobijam do 40 lvla a jestem dopiero w Nordmarze i mam ledwo 2 artefakty.
Co wy? Omijacie moby czy jak?
 

franz80

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
12
wybor zakonczenia jest dopiero (no prawie) po odnalezieniu 5 atrefaktow adanosa. teraz rob mosje dla wszystkich znaczy sie dp momentu kiedy bedziesz musial kogos zabic ;)
a Rhobar zleca odnalezienie artefaktow nie zabicie Xardasa ;)

ja mam lvl 79 i w Varrancie sie obojam. Tak kraze zeby wszystkie questy wykonac ;)
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Jeśli chodzi o nemore to musisz wykonac kilka zadan zeby dowiedziec sie kto jest szefem nemory ale domyslam sie ze to russel!!! A o montere to musiz ją chyba samemu wyzwolic ja tak przynajmniej zrobilem!!!

Acha i kirdran prosze cie przeslesz mi save-a na e-mail jjendrysek@wp.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom