Co Najbardziej Was Zaciekawilo W Gothicu 2 ?

MrBezio09

New Member
Dołączył
26.1.2010
Posty
20
W tym teacie piszcie co najbardziej w Gothic 2 zwrocilo wasza uwage :shifty:
 

xardas.

New Member
Dołączył
9.2.2010
Posty
6
mnie zaciekawiła walka ze smokiem ożywiencem
i zadanie od garonda zobaczyło się kawałek gd!
:rolleyes:
 

orkinal

New Member
Dołączył
19.2.2010
Posty
6
najbardziej to,to,że miałem płynąć na wyspę irdorath i ten kamienny smok.
 

Vesamir

New Member
Dołączył
13.4.2010
Posty
7
Mnie najbardziej zaciekawiła Górnicza Dolina. Gdy do niej wszedłem , poczułem się faktycznie , jakby była to prawdziwa kraina spustoszona przez smoki.Drugie miejsce , a raczej moment to płynięcie na Irdorath. Ciekawiło mnie co zastanę na wyspie. ( szczerze to spodziewałem się takiego mini miasta z wielką świątynią ;p )
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Pamiętam jak grałem pierwszy raz w G2 to spodobało mi się miasto Khorinis, farma Bengara, Onara oraz kryjówka Dextera. Dwór Irdorath też była niesamowitą budowlą. Z tego co pamiętam to po bitwach z paladynami świątynia zniknęłą na kilkadziesiąt lat.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Mnie zaciekawił świat gothic 2. Ta przyroda,fauna i flora. Pamiętam też że gdy wszedłem po raz pierwszy do miasta Khorinis zwiedzałem każdy zakamarek i podziwiałem piękno miasta . Zaciekawił mnie także wygląd górniczej doliny po tym wszystkim co się stało
 

longownica

New Member
Dołączył
2.2.2011
Posty
22
Chyba wypisaliście raczej wszystko co fajne a co do dziwnych to niespodziewane było dla mnie że za palisada nie ma orków :bobrface:
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
A mnie bardzo zaciekawiła fabuła ponieważ nie wiedziałem jak się potoczy i jakie będzie zakończenie.

Oprócz tego zaciekawiły mnie zwierzęta ponieważ nie wiedziałem co może na mnie wyskoczyć zza rogu.
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
Fabuła ogólnie jest lekko zakręcona :) Mnóstwo wątków pobocznych też robi swoje ;)

Mi się najbardziej spodobał motyw z poszukiwaczami i tym słonecznym kręgiem :) Wszedłem do tego lasu po raz pierwszy to normalnie mi ciary przeszły :D Smoki jak smoki, ale w GD też jakiśtam klimat jest ;)
 

milioner

New Member
Dołączył
30.11.2010
Posty
144
Mnie najbardziej zaciekawiły zadania poboczne ponieważ jest ich bardzo dużo mozna na nich nabić pare Leveli i są ogólnie zakręcone.

Pozatym bardzo zaciekawiły mnie smoki ponieważ nie wiemy o nich za dużo ale z czasem dowiadujemy się więcej o ich przeszłości.
 

chmiela1997

New Member
Dołączył
16.4.2010
Posty
20
Mnie zaciekawiła wolność wyboru kim chce się być xdd ale to jest prawie w każdym gothicu a ogólnie fabuła ...
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Najlepszy był klimat w górniczej dolinie i te chordy orków przed którymi trzeba było uciekać :)
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Śmieszne było te uciekanie przed orkami przy Zamku ( i przyznam, się że gdy przechodziłem Gothic II NK po raz 3 to wykorzystałem buga z tą katapultą wbitą w mur. Bo wiecie że gdy się do niej podchodzi to orkowie rezygnują z pościgu nie? No to ja biegłem i prowokowałem Orków, uciekałem pod balistę i ich lałem :p . A oni wyjmowali broń, grozili mi i odwracali się - tak w kółko asz swoim dobrym krótkim mieczem go zabiłem :D ). Ale najbardziej W Gothic II zaskoczyli mnie poszukiwacze. Wychodzę sobie z koloni na luzie że nareszcie mam spokój a tu: AAAAAAA!!! Walony czarny i straszny mag chce mnie zamienić w pochodnię :trollface: .
 

kubak114

New Member
Dołączył
11.5.2011
Posty
21
Fajne momenty były gdy spotykałem kolejne postacie znane z Gothica 1. Autentyczną radość spowodowało znalezienie Diego :) Podobały mi się też te nagrobki obok kapliczki ze szkieletami To było niedaleko farmy Onara,
 
Do góry Bottom