Co Mysllicie o Nocy Kruka ?? :)

Czy uważasz że gothicu nk jest za mało nowości i troche zwalili go ??


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
CZy zwalili zdeczka gothica Noc Kruka ??

Ja uważam ,że po takim czekaniu Noc Kruka powinna być troche lepsza
ale i tak sie bardzo ciesze , że w końcu moge w nią pograć
smile.gif
tongue.gif





Jeżeli taki temat już był to wielkie sorki za przeoczenie !!
smile.gif
tongue.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ten temat chyba był, ale to co?? Nk jest świetne ale mogło być lepsze.
1. Mogło być coś za palisadą w gd
2. Mogły by być pozmieniane ustawienia zamków w skrzyniech. (bo ja sobie spisałem wiela jeszcze z G2)
3. Zadania z Nk mogły by być rozłożone na wszystkie rozdziały.
 

Scott

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
61
Mi się wydaje że choć tyle czekaliśmy to jednak to udany dodatek lecz uważam że wielu po takim czekaniu spodziewało się czegoś więcej
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Mi sie ten dodatek jak najbardziej podoba
smile.gif
..ale mogliby poprawic bugi czy cos..
biggrin.gif
albo zlikwidowac kody
tongue.gif
...ale i tak jest super
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
ja myszle ze jest kozacka lecz trudna barzdo w poruwnaniu do normalnej 2 ale coz jeszcze zobazce jak to bedzie mysle ze bede z NK mial duzo zabawy Jak mozecie to podajcie mi jakies wzkazowki na temat poczatku gry bo troche kalecznie mi to izde w normalna 2 gralem chyba 6 razy i nie mielem najmiejszego klopatu a z NK jest o wiele trudnie ale spox z gory dzeki


pozdro for all
 

AdAMoS~

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
138
Ludziska to jest dodatek, co tu wiecej zmieniac? Jak na sam dodatek to jest swietny, duzy swiat, przedmioty itp. A koles tutaj mnie rozwalil jak napisal ze mogli byc zmienic kombinacje zamkow, lol? :roll: Pozdro
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Bez kitu dobre to z kombinacja zamków
tongue.gif
hahaha
Ale ja tam chce najbaedziej żeby gothica 3 nie dowalili
bo to przeciez ostatnia część
tongue.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
do lee co gothic 3 to niebędzie ostatnia część jeszcze nic nie wiadomo

a tak do tematu to gothic 2 Nk to fajny dodatek widać popracowali nad błędami z 2 ale taki za któtki ten dodatek więcej nowych zadan i nowe rozłożenie rożdziałów al ogólnie to dobry dodatek
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
Dodatek jest dobry ale po takim czasie oczekiwania to mógłbyć troche lepszy a na pewno DŁUŻSZY ( nie chwaląc sie przeszedłem go w dwa dni)
trzeba przyznać ze to czekanie było spowodowane bardziej przez CD projekt niż przez Jowood ale i tak powinien być dłuższy.
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
gdyby poprawili te:
błedy
bugi
zwalenia
itd to był by zadziebisty( własnie mam buga i musze zacząc od nowa :!: :!: :!: :evil:
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
tutaj na forach sobie poczytajcie albo na stronkach i zobaczycie ze gothica 4 ma nie byc co najwyzej bedzie dodatek chociaz bym chcial zeby był g4
tongue.gif
smile.gif
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
MI sie dodatek podoba ale moglo bys cos za ta palisada bo ja tak kiedys wlazlem to nic nie byo nawet roslinki ale takto jest kozacki
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Fajnie. Najlepiej żeby był Gothic 10!!! Nie miałbym nic przeciwko ale obawiam się że G3 to już będzie koniec. Do niego będą jeszcze ze 2 dodatki i PB weźmie sie za coś innego. Szkoda. Miejmy nadzieje żę to nie będzie prawda i żę gothiców będzie 100.....
 

Jaracz

Member
Dołączył
5.2.2005
Posty
94
Też dla mnie NK jest trochę za krótka...Teraz jedyne co mi pozostaje to trzymanie się starej fabuły.
sad.gif
No i jeszcze może przesadzili trochę z poziomem trudności. Kto by słyszal żeby za punkt siły dawać 4 punkty umiejętności? :shock:
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Niom poziom trudności to w nk jest za duży , ale dzieki temu gramy troche wiecej
smile.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Hmm..

Po takim długim czekaniu powinni go troch dorobić !!!!! ale wieże w gothica III i wiem że to będzie HIT !! :wink:
 

Karol

New Member
Dołączył
7.2.2005
Posty
14
Spox Gra

Ja dopiero zaczolem ale juz na początku widać ze jest fajne
Ale też jest trudne !!!!!!!! [smiley poster=cool][/smiley]
 

Jack Alligator

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
5
Co sądzicie o nocy Kruka?

Dla mnie ten dodatek jest super hoć mógłbyć lepszy i mniej trudny!!!! :!: :!: :!:

[ : Sob Lut 12, 2005 1:59 pm ]
Dla mnie ten dodatek jest super hoć mógłbyć lepszy i mniej trudny!!!! :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom