Co Mysliscie o...

Status
Zamknięty.

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Co mysliscie o przejsciu najpierw w khorinis calego watku z naca kruka a dopiero poznije podpowiedzcie mi bo zaczelem dopiero grac w NK i nie wiem czy mam wykonywac te misje w khornis z NK czy np po powracie od gorada z tymi dowodami i dopiedo przechodzuc czy jescze pozniej podpowiedzcie plz

z gory dziekuje
biggrin.gif
 

Nerion

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
15
Nie ten dział..
Najlepiej w 2 rozdziale przed pujsciem do GD.
Powodzenia:)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Zgadzam sie z poprzednikiem, w tym rozdziale najlepiej zaczać, ale chodzići wykonywać tam qesty radze przeplatając z fabuła G2. Tzn: Jak jesteś za słaby żeby zrobić cos w Jarkendarze to wracasz do Khorinis i wykonujesz te misje co mozesz z fabuły G2 i takim sposobem jakoś zakończysz gre. Ja tek robie i na razie mi styka
tongue.gif
Pozdro :!:
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
Ja polecam najpierw JARKENDAR..... w porównaniu z GD jest banalny!!!!ps jak sie człek zaopatrzy w Jarkendarze to(zbroja straznika kruka. szpon. amulet jest tam fifny) no to morze rozpocząc eksterminacje Orków obok zamku w GD - polecam duzo xp
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
ja tam polecam zebyś poszedł pierw wykonać te misje z podstawki bo jakos tak fajniej sie gra jak juz nie jestes takim cieniasem jak na początku gry
smile.gif
tongue.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ja poszedłem w 2 rozdziale wykonałem kilka misji wróciłem do Khorinis, potem do GD dowody i zostałem paladynem. Reszte misji w Jarkendarze czyli zabicie Kruka itp. poszły banalnie. Pozdro.
 

Morsiu

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
32
jendek

w 2 roździale pójść do JD i wyonać łatwiejszą połowe (poradziłem se z 9 lvl na początku)a w 34 skończyć
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Oki doki to teraz pozjde do gorniczej doliny bo w jakendarze mam teraz micje odszukac grobowiec jakiego tam (quradora) co takie wiem ze zle napisalme to wiec mam isc do GD czy jeszce zostac troche w jakendarze ??
 

Jaracz

Member
Dołączył
5.2.2005
Posty
94
Zostań sobie jeszcze w Jarkendarze, jesteś już przy końcówce fabuły NK, więc jak już przejdziesz to będziesz mógł iść do GD.
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
QUOTE wiec mam isc do GD czy jeszce zostac troche w jakendarze ??
No jasne że zostac w Jarkendarze przeciez nie opłaca sie przed koncem isc do GD. do jarkendaru mozesz wrócic przed wyplynieciem do DI bo jest pare nowych stworków np. pare troli i smoczych zebaczy 8)
 

<<JIN_89>>

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
30
Ja na chwile poszedłem w 2 rozdziale potem poszedłem do GD i cały jarkendar przeszedłem w 2 dni w 3 rozdziale z pancerzem ciężkiego najemnika mam 21 lvl nie było żadnych kłopotów...
smile.gif
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Zostaje w Jakendarze mam 17 level i bedzie dobrze pozjde do GD po przejscu calego Jakendaru i jeszcze przed DI tam zajze
biggrin.gif
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Tez nie dobrze jest iść za wcześnie do New World bo sie Kruka nie zabije ,
Ja mialem 17 poziom jak z nim walczyłem magiem to było Trudno zdeczka
 

Nerion

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
15
QUOTE Tez nie dobrze jest iść za wcześnie do New World bo sie Kruka nie zabije ,
Ja mialem 17 poziom jak z nim walczyłem magiem to było Trudno zdeczka

Ee... przecież Kruk jest banalny, zjechałem go na 16 lvl 1 zwojem i różdzkom (strach)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom