Co Kupić?

Status
Zamknięty.

legolas1996

New Member
Dołączył
13.7.2007
Posty
1
mam 110zł i nie wiem co kupić czy G2+G2NC=ok.50zł.Czy G3=ok.110zł.pomóżcie mi dokonać wyboru. :unsure:
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
To zależy tez jakiego masz kompa...jak będzie ci ładnie hasała 3 to weź ja a jeżeli masz słabego bierz G2z NK....
Ale jeżeli chodzi o fabułę to proponuje żebyś brał G2z Nk ;)
Tak mi sie wydaje....

@Edit;A tak wogole to ciężko tutaj wybrać czy jedno czy 2 ale osobiscie bym wziął G2 z NK B)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Nawet jesli g3 ma Ci smigac, weź G2 + NK. G3 kup jak cena bedzie odpowiednia do teg co nam tworcy schowali w pudełku.
Kolejny argument przemawiający za G2 + NK to to, że po Twojej wypowiedzi wnioskuje ze jeszcze w niego nie grales :]
 

Santino

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
31
Jasne, że 2-pack Gothica .. Bo G3 się nie opyla kupować ( przynajmniej na chwilę obecną) .. Nawet Ja pomimo, że nie uznaję piractwa G3 nie mam oryginalnego :) Ekhm... popraw się - DDX
 

dziegiel

Member
Dołączył
20.5.2007
Posty
57
ja bym ci zaproponowal G2 z NK, choc ( zal sie przyznac) sam jeszcze nie gralem w G2 z NK:) wybor tez zalezy od jakosci kompa jakiego masz:) no i Twojego wyboru, wkońcu Ty będziesz w to grał:)
 

Chmiel007

Member
Dołączył
22.7.2007
Posty
52
zależy od kompa :))

ja na Twoim miejscu bym brał Gothica 3. :)

przeszedłem Gothica 2 każdą postacią, przeszedłem Gothic 2 Noc Kruka każdą postacią i bardzo ta gra mnie wciągneła.
Ale jednak moim zdaniem G3 wymiata !!

pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom