Co jest ??? z zakończeniem G1

Status
Zamknięty.

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
w G1 po pokonaniu śniącego nasz bohater daje tak kwestie "po powrocie śnicego do jego piekielnego wymiaru znów zobaczyłem światło dzienne magiczna bariera runęła ale moja przygoda miała się dopiero zacząć" wszystko do tej pory jest wporzo ale perzcież na początku G2 Xardas nam wytłumacza że przygniotły nas kamienie
biggrin.gif
to jak nasz hero mógł zobaczyć światło dzienne??? napiszci wasze sugestie wg. mnie to niedopatrzenei twórców.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Jak jaskinia czy grota sniącego sie waliła to zrobiła sie dziura na górze zobaczył słońce i potem dostał głazem i po wszsytkim.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Światło to on widział na końcu tunelu. Po tym jak mu głaz przygrzmocił w głowe ^^
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
ejjj

i co arcane to jest sensowny post?? bo mam nadzieje że mi nie bedziesz wypominał że pisze bezsensowne posty a tak wogóle to misie zdaje że clone może mieć racje z tą dziurą w suficie
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
@ geniusz: Masz nabitych (bo tego nazwać inaczej się nie da) niemal 160 postów, z czego ponad 150 to typowy spam i nabijanie. U mnie jest ponad 740, z czego spammu będzie ze 20. Mam zatem powody się czepiać. Zresztą humor na forum, chodźby i w postaci bezsensownego postu czy spammu nie zaszkodzi (nie brać sobie tego do serca). Zresztą z tematu nie zboczyłem. Napisałem o świetle które zobaczył NoName więc tutaj wszystko gra. Napisz mi proszę brak sensu w moim poście, i zraportuj go aby nastepnie mod/admin go skasował.
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
mam

mam nowa teorie tak Xardas jak sie obudził to zobaczył że sie świątynia wali to miotnął jakimś silnym zaklęciem rozwalił pół świątyni a bezimienny zobaczył dziure i słońce i brak bariery a potem oberwałw łeb kamieniem i po wszystkim Arcane sorry za te wszystkie spamy od dziś bede praworządnie odpowiadał na pytania a nie spamował (bo już mam dobra rangę i wiesz najpierw czhciałem być pako a potem spox ziomal)
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
bohater mówił tą kwestie z perspektywy G2...a to że widział upadającą barire to może przywidzena, aczkolwiek spowodowane jakimiś czarami (moze Xardasa :?: )
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Sprawa prosta jest. Xardas go teleportował, przekazał mu brfingi związane z Okiem Innisa, i gdy Bezimienny wyszedł z wieży to zobaczył światło dzienne. Wtedy też zresztą zaczynała się jego kolejna przygoda. Wsio!
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
a moze noname był przygnieciony kamieniem ale jeszcze niezemdlał (dzieki jesgo zbroi) i zobaczyl swiatło dzienne i upadajacą bariere a potem przygniotł mu glowe drugi glaz i wszystko zapomnial to jest moje wytłumaczenie:)
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Końcowy tekst mażna wytłumaczyć tak że po odesłaniu śniacego do jego wymiaru nastapiło trzesienie ziemi i cześć sufitu sie zapadła bohater zobaczył swiatło słońca i to że bariera znikła . A głazem to chyba w GII dostał
biggrin.gif
 

HORN

Member
Dołączył
14.9.2004
Posty
32
Jak dla mnie to on rzeczywiście zobaczył nie światło dzienne ale jakieś czary Xardasa próbującego uciec. A propo zbroi mogła mu ona ochronić ciało ale wątpię czy przeżyłby jak by coś go walneło w głowę.
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
ale ta zbroja przeciez m a magiczna aure ktora chroni człowieka... a wiec glowe tez:)
 

Myxir

New Member
Dołączył
16.9.2004
Posty
6
Moje wyjaśnienie jest takie iż twórcy G1 nie przewidzieli tego ze jak bezimienny będzie uciekał do G2 to przypadkiem dostanie w łep .
biggrin.gif
 
Dołączył
25.9.2004
Posty
30
inna teoria

Albo zobaczył światło jak go Xardas wygrzebał. Zobaczył facjatę nekromanty i se pomyślał, że teraz to się dopiero zacznie...
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Co jest ??? z zakończeniem G1

moze byla jakas szczelkina w swiatyni
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom