Co jest z dodatkiem

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Ludzie pomocy
Mam polską wersję gothic 2 i chce zainstalować niemiecką wersje NK
Skopiowałem crack i przy kopiowaniu pliku na początku wyświetla sie komunikat o błędzie. Co mam zrobić pomocy!!!!!
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
Może NK potrzebuje niemieckiej wersji G2 albo crack jest uszkodzony :?
 
A

Anonymous

Guest
No nie wiem pomocy chcve se w to pograć jak jest ten bład to daje ignoruj a to dalej sie wyświetla a instalacja nie idzie..
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Nie wiem w czym problem. Na innej gothicowej stronie testował taki jeden niemca NK i mu chodził z polskim GII
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Może poprostu ściągnij innego cracka
biggrin.gif
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
eh

Ja ci poprostu polecam skombionować sobie geramy version Gothic
 
A

Anonymous

Guest
Co to jest to geramy version Gothic i skąd moge to ściagnąc plissssssss
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
RaVeNowi chodziło o german version czyli niemiecką wersję
wink.gif
, ściągnąć ją możesz przez różne programy p2p typu, eMule, eDonkey, iMesh, itp. Choć ja bym radził poczekać na polską wersję, choć to napewno długo potrwa...
 
A

Anonymous

Guest
Ale ja tą wersję niemiecką ściagłem też z internetu emula po co mam ściagać to jeszcze raz??
 
A

Anonymous

Guest
Ej ludzie dajcie linka a kad moge ściagnąć niemiecką wersje G2 NK a jesli znacie stronke gdzie sie nie ściaga przez p2p i torenta to piszcie
 
A

Anonymous

Guest
:oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Mam taki Problem. Jak instaluje Die Nacht Des Raben to po pewnym czasie wyświetla się okno z informacją, że jest kopia i się wyłącza.
Co robić :?: Pomóżcie?
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 

Bart_Illidan

Member
Dołączył
15.10.2004
Posty
90
ja sciągnełem Die Nacht Des Raben z torrenta, zainstalowałem na polskiej nocy kruka, tylko musiałem przegrać plik gothic.exe i zmienić jakieś tam nazwy plików, już nie pamiętam jakie
 
A

Anonymous

Guest
tu masz wszystko jak zrobić tyle ze po eng ja tam rozumiem..

STEP 0: Install another copy of Gothic2, in case you mess something up. COPY your savegames to some other place for now, for safekeeping! Install another G2 copy to folder, say, Program FilesJoWoodGothic II, that will do.

STEP 1: In System folder of your new G2 installation, rename the file vdfs32e.exe to vdfs32g.exe; rename the file vdfs32e.dll to vdfs32g.dll.

STEP 2: You need the included gothic.exe file now, to replace the english(polish) one. It's the one in the "1.30 exe" folder.

STEP 3: Install the Night of the Raven add-on. Make SURE you install it on CORRECT G2, if you installed the second G2 copy as in STEP 0 above!

STEP 4: Once "NotR" is installed, download and apply "NotR" patches:

-- Patch 2.5a
-- Patch 2.6

STEP 5: Once the patches have been applied, run, just in case, in that G2 SYSTEM folder the following file: vdfs32g.exe. Let it finish (green bar will flash few times) and, you're done.

STEP 6: Run G2aTT-G2TNoTR_v1.0.exe. The installer should autodetect your G2aTT-DNdR installation folder, if not, please press the Browse button and select
it by yourself.
 
A

Anonymous

Guest
Prosze po polsku ba ja mam 10 lat i nic nie rozumiem plissssssssssssssss
 
A

Anonymous

Guest
tak macie rację sciągnełem z netu Noc Kruka ( to chyba już ze dwie wersję) instaluję na polską G2. Uruchamiam patch 1.30_de i potem dopiero Noc Kruka ale dalej nie idzie :cry:
 
A

Anonymous

Guest
i nie pojdzie bo dodatek jest zabezpieszony SecuROM *NEW* V4.84 i z imaga nie zainstalujesz (no chyba że zrobił ktoś z głową imaga razem z subkanałami, można to skopiować ale do tego potrzebujesz orginalnej gry i nagrywarki nie byle jakiej)
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
No fanie jest mi też sie wyświetla że mam no orginal wesion
sad.gif
ta instalacja to katorga niech napisze poprawnie człowiek co instalował NK na Gothic II PL bo to już przesada nikt nie chce sie podzieli ta wiedza tak po chamsku troche jest (przepraszam ale sie unisłem) . Ja znama taki sposób ale on jest wrecz katorgą dla instalujacego wiec nawet nie próbuje ale podam
po polsku

OTO ON:

1.sciągamy path 1.3 niemiecki
2.klikamy menu start->uruchom
3.wpisujemy:gothic2_130_de.exe /X i nie znajdujemy go więc piszemy pełną ścieżkę do miejsca gdzie ściągnęliśmy patcha i klikamy OK
4. pamiętać po.exe jest spacja potem/i dopiero x
5. otwiera się mam tekie małe okienko a na górze listy jest plik startowy
6.wypakujemy plik startowy do katalogu z grą
7. na stronie http://www.kerrazy-torrents.com jest forum gdzie trzba sie zarejstrowac i tam poszukac tematu z dodatkiem do g2 ( znależź link do list. txt)
8.Tam znajduje się lista gdzie trzeba co przekopiować. Jest to drzewo katalogów i plików z działającej wersji gothic2 + dodatek.
9.klikamy jeszcze raz menu start->uruchom
10.wpisujemy: E:Gothic2-Addon-Setup.exe /x klikamy ok (E gdy jest to nasz CD z dodatkiem)
11. Odpalamy plik instalacyjny z płyty z parametrem /x ( pamiętać o spacji) i znowy w małym okienku zazanczamy wszystkie pliki i zaczynamy się bawić.
Wypakowujemy je do analogicznych podkatalogów w gothic 2, posługując się drzewkiem z tej listy z kerraza, w razie potrzeby tworząc nowe podkatalogi i zastępując stare pliki. Jak skończymy
12. Instalujemy patch 2.6
13. Wypakowujemy cracka z pliku G2 _tNotR_2.6_[GERMAN].rar (oba pliki)
14. Gramy w NK

Ta lista jest cholernie długa i byle jak skonstrułowana (nie wrzuce bo zadługi)

Prosze ludzie napiszcie jak to sensownie zrobic bo ja już siły do tego nie mam .
sad.gif


P.S kopiujemy recznie około 230 plików poprostu milej zabawy (wersja z torrent)

P.S2 Ja tak nie instalowałem
 
A

Anonymous

Guest
Hawk udało mi sie tak zrobić jak pisałes.
potrzebuje tylko tego pliku list.txt możesz udostępnić go ?
podaj swoj adres GG

pozdrawiam
 

Bart_Illidan

Member
Dołączył
15.10.2004
Posty
90
ok, dla wszystkich, pisze jak ja to zrobiłem:
1) Musicie mieć orginalny plik Gothic.exe z niemieckiej wersji 1.30 (jak ktoś chce mogę wysłać kontakt przez gg) i zamienić go z plikiem z polskiej wersji w katalogu System
2) Zmięcie nazwę dwum plikom: vdfs32e.exe to vdfs32g.exe i vdfs32e.dll to vdfs32g.dll (to jest z angielskiej wersji w polskiej one chyba nazywały się jeszcze inaczej, ale w każdym razie podobnie)
3) Po tych zabiegach możecie instalować Die Nacht des Raben na polskiej wersji Gothica.
W razie czego możecie pytać na gg
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom