Co Dziś Obejmuje Gothic 3?

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Witam na allegro znalazlem wiele pozycji zwiazanyych z Gothic 3
i wydaje mi sie ze nadal dostepna jest tylko edycja "kolekcjonerska"
mam racje? co prawda czesto zdjecia sa standardowe z PB ale widzieliscie gdzies juz wydanie G3 "Normalne" (czyli instrukcja i cd w srodku aby)?

Pozdro
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Edycji kolekcjonerskich było tylko 2000 w całej Polsce. Nie było wznowień, wiec niemożliwe, by ktoś sprzedawał na allegro całkiem nową. Musiałaby być używana i w takim bardzo dużym boxie oprawianym skórą. O takim:

http://www.gram.pl/news_8QPfGe5_Gothic_3_E...znialskich.html

Sam spojrzałem na allegro. Znalazłem tylko kilka ale to były podstawowe. Ktoś tam pisał, że sprzedaje rzekomo ek, a zdjęcie było edycji normalnej. Edycja normalna składa się z takich rzeczy.

http://www.allegro.pl/item217564436_gothic_3_dvd_pl.html (Mapa jest na foli a w ek na papierze)

Także mówiąc krótko. To nie prawda, że sprzedają ek. Zwłaszcza za takie małe ceny. TO są zwykłe edycje.

Pozdro.

EDIT(dół): Ja niestety nie. Za ładnie wygląda na szafce. ;)
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
hmmm... a na forum nie chcialby ktos sprzedac swojej edycji bo np. stwierdzil ze nie warto bylo wydawac tyle pieniedzy na tak niedopracowana gre bo ja np. moglbym odkupic Wasza edycje :D
 
V

Vergil

Guest
Poczekaj trochę. Załóż konto na gram.pl i kup sobie G3. Jeżeli nie chcesz wydawać tyle kasy to możesz dopłacić wPLN, które dostajesz po zarejestrowaniu gry z CD-Project, albo poczekasz, aż G3 będzie w wyprzedaży. Wtedy kupisz go sobie za np. 50 zł, albo 39 zł.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Już była wyprzedaż Gothica 3 na gram.pl ;)

Wątpie, by szybko była kolejna. Jeśli ktoś chcę kupić tanio G3 musi się zdać na allegro.

Pozdro.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
ja mam Gothic - edycja zwykła - Mapa na sciane, jakas tam instrukcja, poradnik no i płyta ;)
Jak dla ciebie 3.000
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom