Co będzie po??

Status
Zamknięty.

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
Jak myślicie czy na koniec gothic'ów powstanie coś w rodzaju GOTHIC SIM że będzie można sobie chodzić i zabijać rużne bestie. piszcie co o tym myślicie. A w jaki wy sposub wyobrażacie sobie to w jai sposub producenci będom chcieli przedłużyć pamięć o Gothic'u po zakończeniu wontku głuwnego.
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Zrobią multiplayer! Jak w grze jest multiplayer to gra trwa jeszcze długo!
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
A Gothic z M-Player będzie trwało całe wieki :twisted:
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
NIe

Nie prawda nie będzie trwał całe wieki tylko az kompy nie będą na niego za dobre :p . Myśłe ze bedziesz mieć na koniec wolną ręke w gothicku
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
ZTo by było super jak byśmu mogli chodzić po całum obszaże i np. popłynońć statkim na kontynent a potemn wrucić.
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Swaiat

TYlko świat musiał by być conajmniej taki jak w marrowindzie :( A myśle ze muli musi być chce wam walnąć armię umarłychc :D:D:D
 

Maly

Member
Dołączył
5.6.2004
Posty
81
Fajnie by bylo jak by Gothic byl jak diablo czy cos takiego zeby mozna bylo zrobic z nigo gre przez net zeby mozna bylo sie wymienac wszystkim i spotykac tam swoich ziomkow.
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
multi rox - jeśłi nie będzie multi to Gothic szybko umrze - no przynajmiej szybko dla tych co grali po to żeby tylko "zaliczyć" kolejną gre
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
lol

Upodobnie gothicka do marrowida nie było by niczym dobrym jak dla mnie... PoProstu zama ambicja skopania wam tyłkuów w multi będzie nie przerwana [ aż do nastepnego gothicka :p ]
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
myślę, że główną siłą gothica jest jego fabuła dlatego nie wiem, czy robienie z niego gry, w którą jednocześnie, przez net grało by kilkanaście osób byłoby dobre. chyba, że chodziłoby o klasyczne deathmatche to ok.
 

sitek

Member
Dołączył
28.7.2004
Posty
82
na pewno nic takiego niepwstanie w CDAction pisali ze 3 bedzie ostatnia
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Przeciąganie serii na kolejne części nie ma sensu. Oby 3 część była ostatnią, bo to już jest naciąganie fabuły i zakręcanie jej na maksa
tongue.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
GOTHIC nie musi być jak DIABLO itd... może być jak KNIGHT. To świetny MMoRPG z takiej kamery jak w gothicu, czyli TPP!!!
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Ja zara Ci spkopie za takie słowka, bo takich tu nie uzywamy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom