Co Będzie Jak Zginiesz?

Status
Zamknięty.

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
Co będzie jak zginiesz?? Już wiemy! Ekipa Gothic MP ukończyła pracę nad respawnem. Wszystko wskazuje na to, iż Gothic Multiplayer pojawi się już w maju. Czekaliśmy na to od dawna! Jest jedna wada! Respawn co 15 Minut!
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
CYTAT(Zigoz @ 14-04-2007, 22:11) [snapback]138449[/snapback]
Jest jedna wada! Respawn co 15 Minut!

Szkoda, 15 minut to czas dobry dla zwierząt, jednak heros powinien respawnować się natychmiast lub max po kilku sekundach, co najwyzej powinno mu odejmować 1% exp lub podobnie.
 

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
Weź pod uwagę, że nie będziesz ginął co 5 sec. To nie FPP!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Moim zdaniem przerwa 15 minut to dobry pomysł
Po co respawnować co kilka sekund
to może być klimayczne dla tych co nie zgina
Nom załączam sobie film że jesteem w kopalnii
tm gdzie są pełzole i ide z ziomkiem on ma pochodnie
mamy niewielkie poziomy a tu go wybiją i nagle
robi się ciemnica zupełna oblatuje mnie strach
i robi się klimat :)
a nie nagle się pojawia boki spowrotem latamy w 2
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Tak jak mówił yeed to może być dobry pomysł, ale i trochę głupi, chociarz mi to bezróżnicy, mogę poczekać przez 15 min, ważne by gra była fajna, dobry klimat i wogóle. :)

Pozdrawiam ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Pavlo przez 15 minut się odstresujesz
i pójdziesz sobie herbatkę zrobić
to będzie coś jak wu...reklama w telewizji
podczas zajebiaszczego filmu :), który
zostaje urwany w najciekawszym momencie :)
Aczkolwiek oim zdaniem to sprawi, że będzie się grało
bardziej uważnie i z determinacją by nie zginąć
i 2 razy się zastanowimy zanim się rzucimy na jakiegoś
koleżkę z solidnym tasakiem a nie hózia na Józia
bo i tak bedzie respawn za chwilę
 

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
Gdyby był respawn w 2 sec. to gracz, by nie odrodził się w kopalni lecz w miejscu ustalonym przez twórców...
 
Dołączył
18.1.2006
Posty
32
a wlasnie gdzie bedzie ten respawn ? jesli w miejscu gdzie zginoles to niby plus ale jesli zginoles tam gdzie jest np pelno orkow a ty jestes sam to przeje*** a co do samych 15 minut to git:D troche sie poczeka ale za to bedzie sie jakos pilnowalo aby nie zginac
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Raczej na bank bedzie tak ze bedzie ustawiony jeden punkt respawnowy. Zginąles na drugim koncu mapu ?? Trudno, ale to ze musisz isc tam jeszcze raz doda ( nie ta od majdana ) tylko smaczku.
15 min, czyli powiedzmy respawn zawsze o pelnej i potem co 15 min... Dla mnie dobre rozwiązanie. Zawsze mozna z wc skozystac no nie ?? ^^
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Jeśli zginę moje ciało będzie leżeć obok jakiegoś potworka, z cennym ekwipunkiem (no bo wątpię aby po zabiciu wroga nie mozna było wziąś eq) przez 15 min. Tak więc szansa na znalezienie ekwipunku przy swojich zwłokach, bedzie naprawdę mała...

Więc będzie działać to w taki sposób czy inny??
 
V

Vergil

Guest
Sorka, że odkopuję temat, ale myślę...
Mamy 24 poziom. Idziemy na terytorium orków, załatwiamy z trzech, i pojawiają się szamani, podjarali kulą ognia hiroła ale hiroł pokazał im jak wygląda piekło. Więc regeneruje życie elixirem, i wyskakuje szaman, przyzywa 5 demonów, które rozpier... mu czachę. I odradzamy się jako duch z poziomem 1000 niezniszczalnym, nie mogącym atakować, i niewidziałnym. Trzeba pomodlić się przy jakiejś kapliczce i odzyskujemy ciało i tamte statystyki. Jednak nie mamy ekwipunku. A w miejscu, w którym demony zaj****y hirołsa, w miejscu jego zwłok, leżałaby skrzynia, w której byłby cały ten ekwipunek. Co o tym myślicie? I jeden smaczek- nie zawsze odnaleźłibyśmy ekwipunek... Inny gracz by tam poszedł, zrobił porządek z demonami, zabrał ekwipunek i jeszcze na złość wsadzić do skrzyni łój kretoszczura, zardzewiały miecz i spodnie kopacza xD
Pozdro
 

LaRes ruLeZ

Member
Dołączył
22.8.2007
Posty
45
Ja myślę, że najlepiej by było jakby się zginęło to byłoby się wskrzeszanym w kaplicy adanosa, ale bez przedmiotów ale z rudą, żeby wykupić swoje przedmioty w kaplicy (żeby wogóle była ;) ). A jak ktoś nie ma rudy to musi lecieć sam po ciało.
Btw. nurtuje mnie jedno pytanie - co będzie z porą dnia i jak się będzie spało? czy tak będzie, że np. jeden gracz ma południe a inny ma wieczór?
 

Diksu

New Member
Dołączył
26.9.2007
Posty
2
według mnie powinno być tak że tracisz wszystko poza zbroją i rzeczami założonymy np. nie wyciągneliśmy miecza i nas zabiło ale miecza nie straciliśmy tak samo z runkami i rzeby nie tracić teleportów bo np.troll nas zabija a mamy przypuśćmy 20 poziom i jakiś 1 poziomowicz znajduje ciało i ma tereport wiec tak nie powinno być i jeszcze rzeby nie tracić kluczy .
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
no w sumie to by było dobre .... ( tylko który 1 poziomowicz pójdzie do trolla :D ) tylko ten respawn... przypuśćmy, że się rzuciliśmy na równego sobie nie ?? Ładnie sobie walczyliśmy, ale nas podstępem zatłukł...... człowiek chciałby rewanżu, zemsty na tym gościu, tylko po 15 minutach to on z naszym ekwipunkiem by sobie był już w 2 części mapy....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom