Coś Chyba Nie Tak...

Status
Zamknięty.

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Hej! Założyłem ten temat w tym dziale, bo tutaj chyba najbardziej pasuje (jeśli nie proszę o przeniesienie go). Mam pewien problem z moim avatarem, otóż: chcę go zmienić. Wybrałem sobie pewien obrazek, zapisałem go w kompie, wchodzę w "edytuj avatar", robię "przeglądaj..." i ustawiam ten zapisany obrazek. Potem robię "zmień avatar", pisze, że zmieniony, ale...nie! Avatar jest ten sam tylko w innych rozmiarach, czyli np. jeśli miałem takiego kota w avku, a ten zapisany obrazek miał rozmiar 144 x 122 (są to rozmiary przykładowe) to mam tego samego kota, tylko w tych rozmiarach. O co tu chodzi?
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
lol, sorry za krótkiego posta ale nie ma sie co rozpisywać. Po załadowaniu avka naciskasz taki ładny guzik F5 i już :>
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
Ehh..

QUOTE Wybrałem sobie pewien obrazek, zapisałem go w kompie, wchodzę w "edytuj avatar", robię "przeglądaj..."

Najpierw usuń avek, potem wstaw nowy. I nie radze ci upoladować z kompów, wejdź na imageshack, a następnie tam zrób upload. Jeśli nie wiesz jak się tym obsługiwać to napisze ci tu mniej więcej jak:

Na początek wejdź na imageshack.us, potem kliknij na przegladaj, następnie wybieramy avka, potem jak wybierzemy wyświetlą nam się linki, skopjuj ten ostatni (direct link to image) i potem wchodzisz w profil na g.up ofc i dajesz upload z URL i już.

Wrazie pytań sluże pomocą na gg: 3150773
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Ok, wreszcie udało mi się ustawić ten nowy avek. Serdeczne dzięx za pomoc i, co tu dużo pisać, temat chyba można zamknąć. Raz jeszcze dzięki za pomoc, szczególnie Volvagia mi pomógł. Pozdro!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom