Ciemny grzyb zwiaksza na stale punkty magii??

Status
Zamknięty.

Azrael

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
10
Podczas gry po potyczce z orkiem chcialem sie uzdrowic ale nie mialem juz potionów za tomialem duzo roslinek w tym "ciemne grzyby".wiec zjadlem okolo 30 bo regeneruja tylko 5 punktów trafien nagle pojawil sie tekst iz zawiekszyly mi sie trwale punkty mana +5.nie wiem od czego tojest zalezne bo jak pozniej jadlem je znowu to nic nie dodaly.czy Wy tez to zauwazyliscie i czy moze sa inna nieznaczoce roslinki które dodaja trwale jakies wspólczyniki np"polna jagoda"itd
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
No to nie pozostaje nam nic innego jak pogratulowac bystrości
smile.gif
Ciemne grzybki - zjesz 50, dostajesz +5 do many (można to powtarzać, ja chyba to miałem z 5 razy
smile.gif
), jabłka - zjesz (chyba) 25 - dostajesz 1 do siły. Jest jeszcze cos z zupą rybną, ale nie wiem, ile ich trzeba zjeśc.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
O ile dobrze wiem to Grzybki można tyko raz zjeść i tyko raz dodaje Mana. Nie można tego powtarzać. A o zupie rybnej nic nie słyszałem. Pozdro All
 

BLECHO

Member
Dołączył
26.1.2005
Posty
31
Tylko raz???????????!!!!!!!!!!!11
dzięki grzybkom mam teraz z 40 many więcej!!!!!!
można to powtarzać w nieskonczoność w zależności czy posiadasz cemne grzybki czy nie
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Otóż nie, NIE JEST JEDNORAZOWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja jestem łowcą smoków i mam ponad 60 many, chociaż tylko raz wydałem na nia jeden punkt umiejętności (dla zaokrąglenia) - bez wspomagania sie amuletami, więc nie rób z innych idiotów, albo przynajmniej nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz pojecia! A to z zupa rybna chyba jednak nie istnieje, mogło sie mojemu bratu pomylić z Parującym Gulaszem (wyglądaja tak samo).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom