Ciekawostka

Status
Zamknięty.

auditore09

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
19
ZAwsze jak gram w Risena robię taką sztuczkę:

Włączam nową grę i po przejściu prologu idę na bagno. Wykonuję tam wszystkie miske poza atakiem na obóz artefaktów, a potem idę do miasta i robię misje dla zakonu. Dzięki temu będąc magiem lub wojownikiem zakonu mogę uczyć się i handlować na bagnie. Z tego są same plusy - więcej doświadczenia, kasy i można uczuć się miecza do 10 poziomu.

Ktoś z Was też stosuje tą metodę?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Znaczy wykonywałeś misje w I rozdziale czy dołączyłeś do gildii bandytów, a później do gildii magów?
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
chyba chodzi o to że robimy misje na bagnach, i don każe nam iść do miasta i robić tam questy. a tam robimy questy dla zakonu, i zostajemy przyjęci do zakonu, a nauka na bagnach jest możliwa. tak stosowałem tą ciekawostkę, ale nieświadomie ^^
 

Widzi Wszystko

New Member
Dołączył
6.10.2010
Posty
19
Witam. Ja dopiero zacząłem swoją przygodę z risen i po prologu udałem się na bagna(ponieważ bliżej). Wykonywałem wszystkie misje dla bandytów oprócz tej z podbojem obozu artefaktów ponieważ jest tam związana z nią misja dla zakonu. Następnie zostałem wysłany do miasta przez dona i zamierzam dołączyć do zakonu. Teraz natknąłem się na ten temat i jeżeli jak pisaliście mogę nadal się tam uczyć umiejętności to chyba zrobiłem dobrze xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom