Ciekawostka

Status
Zamknięty.

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Tuż za zamkiem w Srebrowodzie na moście stoi Pip, który nie przepuszcza nas, ponieważ za mostem są wrogo nastawieni orkowie.
Potem za każdym razem będzie nas zatrzymywał, dopóki nie otrzymamy odpowiedniego zezwolenia.
Ciekawostką jest, że po ukończeniu pierwszego dialogu z nim można przejść za most bez żadnych problemów i eksplorować dalsze zakątki Arganii.
Reszta drogi będzie dla nas otwarta, będziemy mogli zdobywać doświadczenie na stworach, ale... no właśnie, nie ma żadnych NPC.

Taka mała ciekawostka, na którą się dzisiaj natknąłem.
Co o niej sądzicie? A może i wy coś znaleźliście?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Hmm u mnie tak nie jest. Zawsze zatrzymuje.

Ciekawostki? Kilka. Bugi? Mnóstwo np. na nieskończoną kase/punkty talentu itd.

Ale ciekawostki.
Na terenie Feshyr oraz Stewark mozna znaleźc te 30 artefaktów Adanosa oraz dostać zbroję maga wody (140 obrony) dobra na poczatek gry.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Jaki znasz sposób na nieskończoną kasę? Brzmi interesująco...
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
To raczej bug.......i to głupi.
Ale mi sie on udal 2 razy na wszystkie wczytania gry.
Nie podam go abyś sobie zabawy nie psuł.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Musisz wykonać zadanie. Zebrać 30 artefaktów Adanosa rozsianych po całej wyspie. Potem dostajesz automatycznie do plecaka zbroje.
Zbroja ta jest najlepsza dla maga. A będąc sprytnym można dostać na samym początku gry, znaczy a wyspie Argaan. Szukaj w jaskiniach i cieniach.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Czyli jeśli na początkowej wyspie nie szukałem tych elementów, to już nie mam szans ukończyć zadania?
To po jakiego grzyba mi ten wpis w dzienniku? x/
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
moze jak ci sie uda na Argaani znaleźć te 4 pozostałe, ale wtedy bedziesz miec lepsza zbroje
masz tam 3 wpisy : artefakty Adanosa, Innosa, beliara, zbierzesz ich po 30 dostaniesz cos od bogów u Adanosa to zbroje, u Innosa broń chyba itd.
 

Gorn221

New Member
Dołączył
20.10.2010
Posty
2
Głupoty mówicie sam Gromar dając nam artefakt mówi że jest to jedyny na Feshyr a reszta znajduje się na Argaani, a poza tym znalazłem mapkę i policzyłem i na Argaani są z wszystkiego po 30.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom