Ciekawie

Status
Zamknięty.

gordon

New Member
Dołączył
2.2.2007
Posty
15
Ciekawie jak autorzy znowu zrobia tak zeby trzeba bylo sie wszystkiego uczyc w 1 czesci bariera i sen w 2 podroz w 3??
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
W ogóle nie zrobią. :p To już koniec. Gothic to trylogia, czyli ma tylko 3 części. Nie będzie kontynuacji. Będzie dodatek na pewn,o ale Gothic 4 raczej nie powstanie. Były plotki ale bardzo w to wątpie.

Pozdro.
 

Anusiak

New Member
Dołączył
24.1.2007
Posty
6
QUOTE(Dark Shadows @ 04-02-2007, 14:53) [snapback]134094[/snapback]

W ogóle nie zrobią. :p To już koniec. Gothic to trylogia, czyli ma tylko 3 części. Nie będzie kontynuacji. Będzie dodatek na pewn,o ale Gothic 4 raczej nie powstanie. Były plotki ale bardzo w to wątpie.

Pozdro.




Hej, a skąd wiesz że Gothic to trylogia?? Może będą dalsze losy Bezimiennego i Xardasa??
Może też powstać część opowiadająca, dlaczego Bezi trafił do koloni karnej. Wszystko jest możliwe, w ostatniej części mówiono o niezbadanych krainach i nic nie mówiono co tam jest ani co nas czeka.
Mam nadzieję, że Gothica jeszcze będzie bardzoo dużooo B) No minimum do Gothica 10 :D
 

gordon

New Member
Dołączył
2.2.2007
Posty
15
tez mam taka nadzieje bo smutno by bylo bez beziminnego

a moze wypusza dodatek (miejmy nadzieje ze obszerny)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
To rozwieje wasze marzenia. Każdy, kto zamówił oryginalną kolekcjonerską wersję Gothica 3 dostał album ze zdjęciami, który jest swoistym pamiętnikiem twórców. Pisali go oni.

Oto i fragment: "Wreszcie w Gothic 3 kończą się przygody bezimiennego bohatera, przynajmniej na razie. Zamysł stworzenia trylogii był po prostu zbyt kuszący." Dla niedowiarków, którzy mają ten album strona 12 na samym dole. B)

To świadczy, że nie ma, co liczyć na dalszą cześć. To narazie to pewnie z 10 lat. Wprawdzie piszą tam też, że Gothic 4 nie jest niemożliwy, ale bardzo wątpię w to, że wyjdzie.

Dodatek wypuszczą na pewno. Gdzieś była o tym informacja. Według mnie to właśnie dodatek ma opowiadać dalsze losy Bezimiennego i Xardasa. I to właśnie dodatek według mnie będzie się dział w Niezbadanych Krainach.

Pogódźcie się z tym, że to już koniec. ;)

Pozdrawiam.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Moim zdaniem wszystko jest możliwe
pomysłów na fabułę można stworzyć masę


wydaje mi się że najważniejszym czynnikiem będzie tu
że tak powiem "sprzedajność" naszej trójeczki
jeśli finansowe efekty będą zadowalały producentów
to diametralnie zwiększają się szanse na powstanie zarówno
dodatku jak i kolejnej części z serii


Panowie pieniądze dziś rządzą światem
jeśli PB i jowood zwęszą szansę na dobrą kasę
nie zawahają się zrobić kolejnej części

często jest tak że graczom kolejne części zaczynają się przynudzać
a wtedy spadają zyski z produkcji i producenci nie mają motywów by ładować kasę w kolejną cześć
a gdy jest zainteresowanie to działa zupełnie odwrotnie


Przykładem może być żałosna moim zdaniem seria The Sims
producenci trzepią kasę na tej serii od długiego czasu
wypuszczając coraz większe dodatki "badziewia"
ale cały czas to robią bo jest zbyt i wiara kupuje to masowo


a więć konkluzja
więcej kasy dla producentów ze sprzedaży= równomiernie rosnące szansę na kolejne produkcje=Możliwe że będzie G4
 

Schreder

Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
62
No wiecie...Czytałem na www.gry.wp.pl że podobno mają zrobić gothic 4 :p
Prawdopodobnie coś wymyślą...A jak nie wyjdzie to będą zamieszki w niemczech :p
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
Ja myśle że wyjdą częsci opowiadające historie beziego zanim trafil do kolonii tak jak to bylo z GTA np.liberty city stories...
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Trzeba się z tym pogodzic do Gothica 3 wyjdzie dodatek (miejmy taką nadziej...) i na tym koniec..gdyż ile można ciągnac losy bezimiennego ? Pokonał śniącego Smoki uratował Myrtane i ..koniec bo co można dalej zrobic ? No coś tam w dodatku wymyslą...Ale G4 to juz daaaleka przyszlośc ..ciekawe moze Bezimienny bedzie sie prał z UFO albo KGB co ! :p
 

Gravell

Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
88
Czemu? :D Można by zrobić, że np Bezimienny dołączył do armii króla i wyruszył na ziemie orków. To byłoby nawet ciekawe :D Albo w jakimś innym celu znalazł się na ziemiach orków :p Cokolwiek, pomysłów jest masa, ale czy zostaną zrealizowane to już zależy od popytu na G3 i dodatek :D (czyt. zależy od kasy :p)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Gravell zapytam wprost. GRAŁEŚ w Gothica 3? Bo mi się zdaje, że nie albo masz bardzo krótką pamięć.

W zależności od wybranej drogi w G3 albo sami zostajemy królem albo go zabijamy. Wiec jak mamy niby się dołączyć do armii króla? Jak mamy walczyć z orkami skoro kończy się wojna albo przynajmniej ucicha (nie do końca to wytłumaczyli). Pomysłów nie ma masy, bo to już koniec gry.

Zrozumcie proszę. :) Nie będzie dalszego ciągu. Jak nawet powstanie ten Gothic 4 to albo będzie opowiadał co się działo przed Gothiciem 1 albo może to będzie multiplayer. Ale nie dalsza część. Bo historia naszego Bezimiennego bohatera się zakończyła.

Pozdro.
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
Wydaje mi sie ze jestes za duzym pesymistą Dark Shadows :lol: wszyscy na tym forum to maniacy gothica i nie moga sie pogodzic z tym ze to koniec.wszyscy głęboko wierza ze wyjdą kolejne części(przynajmniej dodatek by sie przydał)
Pozdro
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Dodatek będzie. Ile można powtarzać. Mówię ciągle wam, że będzie dodatek. No nie wiem ja też jestem na tym forum i jakoś mogę się pogodzić z tym, KING kilka postów wyżej też się chyba z tym pogodził. Może to po prostu ty się nie możesz z tym pogodzić.

Może ja jestem za dużym pesymistą, ale ty za dużym optymistą. :p

Widzę, też że cytat z albumu jaki przytoczyłem wyżej niczego was nie nauczył. Ehh. Jakby ci wszyscy powiedzieli, że jutro ma być koniec świata to też byś nie wierzył, bo się nie możesz z tym pogodzić? To taki sam przykład.

Pozdro.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Dark wszystko pięknie
także gdy mówiłeś o albumie z twórcami
ale to nic nie znaczy moim zdaniem

Raz mówi się tak a raz tak
Mowa szybko się może zmienić
gdy za nią idą DUŻE pieniądze

nie odniosłeś się do mojego posta
a moim zdaniem to jest istotny
element któremu nie możesz zaprzeczyć
i zdeprecjonować go
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom