Ciężka Zbroja Strażnika

Status
Zamknięty.
S

Solmyr

Guest
jak sie nie myle to można ją kupić jak pokona się Gomeza czhyba w 4 roździale i uwolni się kowala chyba się nazywał Stone potem trzeba iść do jego kuźni i z nim pogadać a wtedy dostanie się zbroje ale nie jestem pewny
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Z tego co pamiętam to tej zbroi nie da się zdobyć, nawet gdy gra się strażnikiem. Jak tak bardzo jej pragniesz to może za pomocą kodów będziesz ją miał.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Tej zbroi nie da się zdobyć bez kodów. Co do Stone'a, może on tylko poprawić parametry Zbroi z Magicznej Rudy. Osobiście nie polecam oszukiwania w grze i bawienia się kodami, ale to już twoja wola.
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Oj nie demoralizujcie chłopaka :), 3maj to...

Opis: "Guard Armor" to niewielka modyfikacja, której można dać tytuł mod/patcha. Dzięki niej kowal Stone, ze Starego Obozu wręczy nam ciężką zbroję strażnika. Modyfikacja jest kierowana szczególnie dla tych, którzy chcieliby odświeżyć pamięć o już dawno zapomnianym, oryginalnym Gothic.

Rozmiar spakowanego moda to ok 3 MB. Modyfikacja nie posiada instalatora, należy go rozpakować z archiwum ZIP odpowiednim programem (WinRar, 7-zip) albo za pomocą funkcji wbudowanej w system Windows. Następnie należy otworzyć folder guard-armor i przekopiować zawartość wypakowanych folderów data i system do katalogów o takiej samej nazwie znajdujących się w folderze Gothic (domyślnie C:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic).
 

Masir

New Member
Dołączył
20.11.2009
Posty
21
nie da się jej zdobyć jak masz lekką to w następnym roździale cię wyrzucają z obozu
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Zawsze marzyłem o tej zbroi, to ze względu na nią wybrałem Stary Obóz. To ta zbroja była największym rozczarowaniem całej gry :)

A co do tematu, zamknijcie go, bo z tego co widzę, to problem został rozwiązany a dyskusja wyczerpana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom