Chyba To Problemik :)

Status
Zamknięty.

lazurowy

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
22
Mam mały problem.Jestem w komnacie tam króla bo mnie tam przeniosła jakaś "magiczka".No i muszę zabić duże pająki.Chcę je zabić,bije,bije i nic.Albo się chowają albo nic im nie kuje.Czy to jest błąd czy też taka dziwna misja?Bo kupiłem angielską wersję a nie wszystko rozumie.Nie musicie tu pisać , że mogłem czekać na polską jeżeli zbytnio nie umie angielskiego.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Z tego co wiem to tym pajączkom szybko hp się regeneruje, musisz je naparzać z jakiegoś zaklęcia.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
dostajesz od niej zwoje pioruna. Walisz piorunem to wyłażą ze skorupy i wtedy atakujesz je mieczem.
 

lazurowy

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
22
ja akurat nie dostałem tego chyba a gdzie można to sprawdzić?(skrót klawiszowy)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dostać musiałeś na 100%. Masz to w ekwipunku. Wchodzi w ekwipunek, "przeciągasz" myszką zwoje do dolnego interfejsu rozgrywki (te miniaturki na dole, gdzie są skróty klawiszowe do broni, żarcia itd., w zależności co tam umieścisz) i wtedy wystarczy, że podczas gry wciśniesz cyfrę na klawie, pod która umieściłeś zwoje, i Bezimienny ich użyje na potworze.
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
Mam mały problem.Jestem w komnacie tam króla bo mnie tam przeniosła jakaś "magiczka".No i muszę zabić duże pająki.Chcę je zabić,bije,bije i nic.Albo się chowają albo nic im nie kuje.Czy to jest błąd czy też taka dziwna misja?Bo kupiłem angielską wersję a nie wszystko rozumie.Nie musicie tu pisać , że mogłem czekać na polską jeżeli zbytnio nie umie angielskiego.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Masz je bić, a jak się schowają, to porazić je błyskawicą (Lyrka dała Ci zwoje). Po porażeniu się otworzą i musisz je wtedy dobić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom