Chwalcie Się

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Ja narazie dopiero 43 ale dzisiaj wybieram się na małe polowanko w Nordmarze w okolicach klanu ognia i pozdobywam sobie kamienie przodków (2 kamienie - w grobowce 1 lvl od każdego). Myślę, że będe grał w ten sposób do 55-60 a później się pobawięgłównym wątkiem. Oczyściłem z orków 3 miasta szykuje się do rozwalania Geldern.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ja skonczylem gre na 72 levelu:) Gralem po stronie buntownikow. Po za tym mialem 96 reputacji w Nordmarze
wiec przeszedłem prawie wszystkie questy.Moglem miec wyzszy poziom ale mialem tak rozwinieta postac ze kosilem wszystkich... Gra z czasem stala sie nudna i nie chcialo mi sie w nia grac!
 

Krzycho

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
10
Ja tam mam narazie 69, Myrtana i Nordmar wszystko ok teraz jestem na pustyni w Ben Erai... Myśle ze pod 80 wbije jak bede gierke konczyl...
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
za 1 razem jak przechodzilem po stronie Innosa wbilem 48
po stronie adanosa 56 ;]
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
ja mam 67 lvl i jeszcze nie skończyłem gry bo mam tylko 3 reputacji w nordmarze więc jeszcze troche sie nabije
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja skończyłem grę na 81 levelu.Nie wiem jakim cudem ktoś wbił 88,dla mnie to raczej nie wykonalne.Do wbicia takiego levela potrzebowałem prawie 3 tygodni dosyć intensywnego grania,kilka nocek zarwanych,robiłem questy po stronie ludzi,zbierałem exp po czym po stronie orków i znowu zbierałem exp,wyczyściłem wszystkie miasta,i chyba wszystko w lasach,zrobiłem prawie caluteńki wątek główny,nie zrobiłem kilku questów bo były już nie do wykonania z powodu zrobienia ich dla kogoś innego,nadal brakuje mi 29 000pkt,do następnego levela,i może jeszcze będe próbował.Zobaczymy :p
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Z tego co pamiętam... to chyba 48/49. Grałem standardowo- wybijałem orków i innych wrogów Królestwa :p. Teraz postaram się pobić ten "rekord" i dojść do pięćdziesiątki.


Pozdrawiam.
 

llllllllll

Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
42
Ja przestałem grać 70lvl bo już mi sie nie chciało zaduża różnica między poziomami była a potworów za mało.
Ścieżka Beliara
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Ja miałem 67lvl i bardzo wysoką reputacją u asasynów...Grałem normalnie drogą asasyna i samo sie zbierała
 

Sopek93

New Member
Dołączył
28.1.2011
Posty
1
66 przechodząc na trudnym :trollface: :trollface: na Fajtera-palladyna :D
grając na na łatwym mialem wyższy ale nie pamietam jaki B)
 

KPCezar

New Member
Dołączył
16.6.2011
Posty
71
36 lvl - wiem że cienko, ale nie przeszedłem ani jednego ZG i zainstalowałem patcha sejwy mi poszły a teraz gram w G1
 
Do góry Bottom