Chwalcie Się

macmac

New Member
Dołączył
2.2.2008
Posty
15
Pochwalcie się jaki najwyższy poziom osiągnęliście w Gothicu (oczywiście bez kodów). Piszcie też o innych osiągnięciach.
 

wrobel154

Member
Dołączył
3.1.2008
Posty
37
49lvl .... gry nieprzeszedlem (bo mi sie ciela) ale wybilem wszystkie miasta z orkami ;] ...
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
76 lvl - wybiłem wszystko co tylko się dało zanim poszedłem do Innosa powiedzieć, że zabiłem Zubena itd.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
51(?) . Taaak 51 poziom, choć gry i tak nie przeszedłem ze względu iż jest nudna jak flaki z olejem.

Poza tym, nie wiem jaki ma sens takie lansowanie się najwyższym poziomem w jakiejś grze ... :huh:
 

PanYapa

New Member
Dołączył
25.8.2007
Posty
5
yyy53 albo 53 lvl-caly gothic owned,wszysctkie miasta z orkami wyzwolone ;]
 

Windwalker

New Member
Dołączył
7.2.2008
Posty
17
60lvlik^^ trochę się natukłem zanim skończyłem ale warto było...obraz uciekających orków...bezcenne :p
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
4 Level... nie, żartuję. 64 level, wszystko wybite, questów większość zrobiona. Nie opłaca się szybko robić głownego wątku bo to tylko psuje zabawę z odkrywania świata :ph34r: . Pozatym, nie od lvla wszystko zależy. Do tego dochodzą 1.Umiejętnośći gracza
2.Dobre rozłorzenie punktów umiejętnośći
3.Klasa jaką się gra(oczywiście w GIII tego nie zaimplementowano, przynajmniej nie dosłownie, ale mówię tu o rzeczach nawiązujących do punktu 2.)
PoZdRo! :)
 

N4F4L3M

New Member
Dołączył
14.2.2008
Posty
11
59, nie przeszłem gry bo formatowałem dysk i savy poszły w niepamięć. teraz nie mam natchnienia aby znów tyle grać
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Grałem stanowczo mało i raz ukończyłem jako wojownik po stronię Innosa mając 67 Level.

Aktualnie gram po raz drugi tylko że wybrałem ścieżkę Maga... (na chwile obecną 32 Level)
 

Windwalker

New Member
Dołączył
7.2.2008
Posty
17
a może ktoś wie jaki jest maksymalny lvl w gothicu? chętnie bym się dowiedział :p
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
czytałem na jakimś forum o pewnym gościu który zrobił większość questów i wybił wiekszość potworów w krainach i nie mógł wbić więcej niż 88.A to dlatego ponieważ wtedy różnice między poziomami są za duże.Wiele osób chcacych go pobić przynało mu rację i poprzestało na 88 lvlu bo wyżej sie juz po prostu nie dało.

A wracając do tematu to gre skończyłem na 70 lvlu.Myślę że tyle wystarczy,spokojnie mój woj dawał sobie rade ze wszystkim a w tej grze nabijanie leveli na siłę by się pochwalić przed kumplami byłoby dosyć nie na miejscu, a moim zdaniem wbijanie jak najwięcej leveli powyżej 70 to już czysty masochizm :p (oczywiście bez urazy dla tych którzy mają również 70 poziom lub większy :) )
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Jak przechodzilem G3 po raz pierwszy mialem 55 lvl.Po raz drugi 64.Gram teraz jako mag i mam 51 lvl jestem w trakcie poszukiwania artefaktow Adanosa.
 

kwifer1

New Member
Dołączył
25.2.2008
Posty
17
Ja mam aktualnie 88 lvl i nie mogę nabić już więcej próbowałem kodów na trolle aby bić expa i nic. Gram jako wojownik wytłukłem orków i ludzi i nic już po tym świecie nie biega.
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Heh, spore levele macie, ja przeszedłem GIII ale troszke chybcikowato(robiłem raczej główny wątek), level 42(o ile dobrze pamiętam). Powiedzcie czy jesteście za ludźmi czy orkami, ja jestem z ludźmi, ale w połowie gry zacząłem się zastanawiać.W sumie orkowie są bardziej honorowi od ludzi, nie lepiej trzymać z nimi? Weźmy na to, człowiek przy pierwszej lepszej okazji cię okradnie, a ork... u orków nie ma ani jednego złodzieja!!! Jestem człowiekiem więc trzymam z ludźmi ale czy to dobry wybór?

EDIT: Wtedy miałem 42 ( to było 3 formaty temu, po zmianie części komp się cały czas walił) teraz gram Wojownikiem Orków i mam ponad 60, chyba 64, coś koło tego.
 

smok100

New Member
Dołączył
4.4.2008
Posty
16
Ja mam 62 lvl a nie skonczylem jescze połowy nordmaru ,niewyzwolilem ani jednego miasta z myrtany i mam jeszcze 2/4 pustyni do przejscia, gram bez kodow robie wszystkie qesty ,elegancko lvl idzie mysle ze pod koniec z 90 bedzie :D
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Mój rekord to 65lvl,starałem sie robic wszystkie zadania i nie popuściłem żadnemu napotkanemu potworowi nawet gromadzie trolli w jaskini.Wybiłem wszytkie miasta z orków,zrobiłem raczej wszystkie zadania w Nordmarze,a na pustyni jakoś odpusciłem i zająłem sie głównymi questami.
 

N4F4L3M

New Member
Dołączył
14.2.2008
Posty
11
ja se teraz gram bez kodów i ide podbijać varant z 46 levelem. tak to masz jak akżdego węża ,zająca udupiasz
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Ja miałem 77 lvl, zrobiłem wszystkie misje, oswobodziłem myrtane, varant i nordmar oraz wybiłem dużo zwierząt. Jakoś wyższego poziomu nie udało mi sie osiągnac, choć wiele razy próbowałem.
Właśnie nabiłem trochę doświadczenia i tez mam 78, a co do 80 lvl to trza pozabijać buntowników i koczowników, wtedy może sie uda.
 

Raveren

New Member
Dołączył
10.5.2008
Posty
5
CYTAT(Don Robert @ 19-06-2008, 15:25) index.php?act=findpost&pid=186913
Ja miałem 77 lvl, zrobiłem wszystkie misje, oswobodziłem myrtane, varant i nordmar oraz wybiłem dużo zwierząt. Jakoś wyższego poziomu nie udało mi sie osiągnac, choć wiele razy próbowałem.

80 lvl - to jest chyba maksymalny poziom jaki można osiągnąć w G3 z patchem 1.6. Ci , co piszą o poziomach pow 80 musieli się podpierać kodami - a to się nie liczy. Mam w tej chwili 77 lvl i ok 35000 brakujących punktów do następnego. Varant - pusty, wszystkie miasta odbite, Zuben załtwiony i ponownie wyrżnięci koczownicy, Myratna - wszystkie miasta uwolnione i ponownie wybite z buntowników, Rhobar zabity, obozy buntowników zlikwidowane, lasy prawie puste. Nordmar to samo. Nieudane ok 15 pobocznych zadań, które wykluczały się wzajemnie z zrealizowanymi wcześniej ( max 15000 pk).
---
A jednak jest to możliwe! Właśnie osiągnąłem poziom 81 (mam już 1 670 200 pk). Następny 82 to już 1 701 500. Do zdobycia 31300 pk !!!. Nadal wyszukuję niedobitki zwierzyny.
 
Do góry Bottom