Chsząszcze

Status
Zamknięty.

marvin13

New Member
Dołączył
6.6.2007
Posty
20
Dostałem misje od Snafa, czy jakoś tak. Mam znaleść trzy chsząszcze i piekielniki. Piekielniki znalazłem ale nie mogę zneleść chsząszczy. Podobno są przy bramie i zawalonej wieży w spalonych domach ale tamte już dawno zabiłem. Gdzie jeszcze można spotkać chsząszcze.

Jeszcze jedno czy jest jakiś sposób na szybkie zabicie chsząszcza bo nie mogę go trafić z broni. Czy da się go jakoś przydeptać czy co jak jest jakiś sposób to proszę podać
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Chrząszczy szukaj przy zawalonych budynkach i murach. Kilka powinieneś znaleźc przy tym ,,domku'' w zawalonej wieży. Możesz też szukac w Starej Kopalni.

A i chrząszcze najlepiej zabijac kilofem albo inną bronią dwuręczną.

Pozdro !
 

marvin13

New Member
Dołączył
6.6.2007
Posty
20
Co do Starej Kopalni to już w niej byłem, to nawet jeśli były tam chsząszcze to ich już nie. W domku koło zawalonej wieży byłem i chsząszcze zabiłem a co do zawalonych budynkach to gdzie takie budynki mam znaleść bo oprócz tych w Starym Obozie to nie znam żadnych.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jesli zabiles wszystkie wymienione chrząszcze to na bank posiadasz juz odpowiednia ilość owadziego mięsa i mozesz smiało odwiedzić ponownie Snafa.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Z tym, że ty nie masz tylko znaleźć i zabić chrząszcze, ale również zabrać ich mięso. Jeśli tego nie zrobiłeś, zjadłeś, sprzedałeś czy co tam jeszcze to nie dziwne, że nie możesz wykonać zadania.
Zawsze przeszukuj zabitego stwora.
 

marvin13

New Member
Dołączył
6.6.2007
Posty
20
Teraz już będę przeszukiwal stwora ale nadal nie wiem gdzie są te chsząszcze lub te zawalone budynki gdzie podobno są chsząszcze.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy od kogoś można kupić te chsząszcze lub inaczej mięso chsząszcza bo nikogo nie mogę znaleść.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Heh, jak nie przeszukiwales "zwłok" to teraz ciezko bedzie ze znalezieniem nowego źródła owadziego mięsa.
Szukaj u kupców, moze jakis ma, jak nie to kichaj na tą misję albo zacznij od nowa :)
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Jak pamiętam to w trzecim rozdziale jak szukało się kamieni ogniskujących to jak się spotkało Gorna i szło się do tych ruin (nie pamiętam co to było) to rzeby dostać się do środka trzeba było zamienić się w chsząszcza a przy tej dziurze były jak pamiętam 3 chsząszcze ale to jest w trzecim rozdziale, znaczy w pierwszym rozdziale też tam są (ty chyba jesteś w pierwszym rozdziale) ale ty jesteś jak się domyślam trochę za słaby by tam pójść, są tam zębacze itp. :( <_< :D :)

Wątpię żebyś tamte chsząszcze już zabił ale pewny nie jestem czy są tam w pierwszym rozdziale czy dopiero w trzecim. Możesz albo poczekać do trzeciego rozdziału albo znaleść je gdzie indziej. Powiedz gdy już znajdziesz. :D ;)

Myślę że pomogłem :D B) :) ;)

Pozdrawiam ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
ze 3 chrząszcze masz w Starym obozie jakbyś szedł od areny walk w stronę zawalonej wieży
to idziesz dolną scieżką i mijasz chate cienia zazwyczaj koles siedzi na ławeczce
i po prawej masz już zgliszcza po starej chatce tam łazi parę chrząszczy
 

marvin13

New Member
Dołączył
6.6.2007
Posty
20
Jestem w pierwszym rozdziale gdyby co a co do tych chsząszczy w Starym Obozie to już je zabiłem te drugie też bo ja wszystkie chsząszcze i wszystkie zwierzęta jakie napotkałem zabijałem a przynajmniej próbowałem, tylko nie wiedziałem że mięso się zbiera. Znowu jestem przy punkcie wyjścia, zauważyłem że tak mało tych chsząszczy w grze, przynajmniej mi się tak wydaje ale muszą być jakieś jeszcze to nie możliwe bym wszystkie zabił. Jakby ktoś by jeszcze znał takie miejsca to proszę mi powiedzieć, bo już chodzę i chodzę
 
W

WiTo21

Guest
wiesz gdzie jest początek gry.To jest tam gdzie przyszłeś na świat GOTHIC1...
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Pawel ma racje...
Kolo tego zamku sa te chrzaszcze, ale jak masz maly lvl odradzam ci tam pujscie... Pelno zebaczy,waskie przejscie przez pniak(jak spadniesz-giniesz bo to kanion, a jak nawet przezyjesz to cie albo inny zebacz ubije albo jakims cudem cieniostwor z jaskini wyjdzie...). Pozatym kolo rzeki pelno krwiopijcow, ale radze spróbowac.
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
CYTAT(marvin_dewolka @ 06-06-2007, 20:05) [snapback]144547[/snapback]
Dostałem misje od Snafa, czy jakoś tak. Mam znaleść trzy chsząszcze i piekielniki. Piekielniki znalazłem ale nie mogę zneleść chsząszczy. Podobno są przy bramie i zawalonej wieży w spalonych domach ale tamte już dawno zabiłem. Gdzie jeszcze można spotkać chsząszcze.

Jeszcze jedno czy jest jakiś sposób na szybkie zabicie chsząszcza bo nie mogę go trafić z broni. Czy da się go jakoś przydeptać czy co jak jest jakiś sposób to proszę podać


Oj człowieku , coś czuje że Gothic nie jest grą dla ciebie :angry: . Co chwile czegoś nie wiesz . Przecież chrzaszcze mozna znaleźc prawie wszędzie ! Sprawdź na przykład Zniszczone chaty wokół starego obozu , przy jeziorze wymian , przy starej wieży strazniczej , przy chacie Cavalorna. NO MOŻNABY WYMIENIAC MNÓSTWO MIEJSC !!! Radziłbym odłozyc Gothica na pólkę bo mój siedmioletni brat przeszedł wszystko i nawet nie zajrzał do solucji . Co jak co ale misja ze Snafem jest chyba najłatwiejszą w całej grze <_< .

PS. Najlepsza rzeczą na zabicie chrząszcza jest jakis 2 reczny mieczyk . Zresztą wszystkim mozna zabic chrzaszcza walnij 2-3 razy a napewno trafisz .

Powstrzymaj się z tym necropostingiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom