Chromanim i niedostępna skrzynia w Klasztorze w Gothicu1

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Zdobyłem Chromanim na duchu Maga z wieży mgieł, do czego on służy i co z nim mogę zrobić, bo w notatniku dało mi zadanie pt. Nieznajomy, a w nim jest jakaś zagadka. Drugie pytanie to jak można przewrócić kolumnę w Starym Klasztorze, lub chociaż dostać się na drugą stronę tej przepaści bo po drugiej stronie jest skrzynia i w piątym rozdziale Troll
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
tez znalazlem ten Hromanin. szczeze muwiac nie wiem o co z tym chodzi, ale znalazlem tez dróga czesc Hromaninu, Hromanin 2. i jak nasz bezimienny otwiera ten Hromanin 2 to muwi cos ale nie pamietam co, chyba "znalazlem...." i dalej nie wiem
P.S tej kolumny nie da sie przewrucic. musisz przeskoczyc to przerwe pomiedzy tymi dwoma skalami :!:
 
A

Anonymous

Guest
Hromaniny od 3 do 6 i ostatniego:
3 hromanin jest w rozdwojeniu rzeki przy starym obozie (tam gdzie są topielce i krwiopijce). Nr 4 jest po drugiej stronie jeziora "przed"(pamiętajce nie w tylko przed )nowym obozem. Nr 5 na plarzy obok wierzy mgieł (tam gdzie są ogniste jaszczury ,przy wraku statku). 6 i ostatni jest w wierzy mgieł: w komorze gdzie był szkielet mag będą się znajdywałe zwłoki w nich 6 hromanin i miła niespodzianka(radze przyjść na wysokim poziomie). a propos bezimienny mówi "znalazłem twoją księge". rzycze miłego grania
 

Lothar

New Member
Dołączył
7.10.2004
Posty
28
tą przepaść należy przeskoczyć, najlepiej jak masz akrobatyke.
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
1) To jest taka zagadka. W każdej książce z serii "Chromanim" jest historyjka i wskazówka gdzie może być następna. To jest ciekawa i trudna zagadka.

2) Musisz wypić miksturę szybkości (obojętnie którą) i wziąć rozbieg. Potem spektakularny skok i ... Tada!!! Udało się. Jednak można szaleć z złości gdy po entej z rzędu próbie , wielu upadkach itd. okazuje się że w skrzyni nie ma nic ciekawego. Ja z Złości zabiłem wszystkich z wszystkich obozów ( z kodami oczywiście :twisted: )
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Chromanim to takie książki , z kawałkiem historii i wskazówkami. Znajduje się pierwszą część w podziemiach wieży mgieł (można się dostać od strony morza i od góry , ruin wieży). To jest po prostu taqka zagadka.
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Podchodzisz ostrożnie od strony urwiska. Zaznacza ci sie na kolumne a ona z twoją pomoca spada. Jeżeli masz akrobatyke możesz się wybić z tego "pnia" i już jestes przy skrzyni.
 

Cysio

New Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
9
jeżeli chcesz przeskoczyć tą szpare to musisz podejść jak najdalej z prawej strony i jak najbliżej krawędzi urwiska i po prostu skaczesz. niestety twórcy gry nie dali do skrzyni nic ciekawego
sad.gif


PS:niezbędna jest akrobatyka
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Ja myślę, że tę kolumnę trzeba przewrócić jakąś obuchową bronią. Niestety kiedy tam byłem rzadnej takiej nie miałem. A gdy przeskoczyłem chyba za 10 próbą i otworzyłem tosię załamałem. Tyle czasu zmarnowanego.
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Klasztor

A gdzie jest tan Stary klasztor?

POST 2:

Zebrałem te książki i nic dało mi trochę pkt dośwadczenia (chyba 1000) i koniec. Trza przy ostatniej będzie zabić kilku trupków a księga będzie przy zwłokach. "a znajdziesz mnie tam gdzie wszystko się zaczeło" czy jakoś tak
laugh.gif
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
Jak wychodzisz 2 brama ze starego obozu idz w lewo caly czas tam znajdziesz klasztor
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom