Chomicze Plemie

Status
Zamknięty.

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Mój kolega (Anaconda, bywał tutaj, może jeszcze będzie...) założył jakiś czas temu własny komiks internetowy. Wiele jest takowych, ale ja zachecam was do przeczytania akurat tego, bo jest naprawdę sympatyczny.
Aktualizowany jest (czyli dodawane są owe odcinki) codziennie (!!). Jest to zaletą, ponieważ w innych komiksach taka aktualizacja występuje raz na tydzień lub dwa. Widać, że autor ma dość pomysłów i dzieli się nimi dość często.
Zapraszam także na tamtejsze forum o raz (szczególnie) do głosowania w topliście.
Ja, a tym bardziej twórca komiksu będzie bardzo wdzięczny za każdy oddany głos.
smile.gif


Serdecznie zapraszam.

Link:



Boba Fett

Transaction to End...
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Komiks ma fajny humor i śmieszne teksty
biggrin.gif
Jak karalucha gonili
tongue.gif

Ale mam nadzieje ze Twoj kolega napisze ciag dalszy tego komiksu
laugh.gif


I to tyle? Hmm mysle że stać cie na wiecej G_F
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Komiks całkiem fajny, chociaz widzę, że się rozwija. Zagłosowałem i proszę , proszę. Na pierwszym miejscu jest KOKOart
biggrin.gif
.
A wracając do komiksu: pomysły ciekawe i wykonanie sympatyczne. Będe tam często wchodził i głosował.
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Bardzo fajna stronka. Te komiksy są naprawdę fajne. Krótkie i śmieszne, a żeby stworzyć taką kombinację trzeba mieć wybujałą fantazję i talent do takich rzeczy, a koleś który to robi ma jedno i drugie.

CHOMIKI RULEZ!!!

Ps. wysłałem już tą stronkę paru znajomym z gg.

Pozdro.

Edit: Zapomniałem zagłosować na topliście, ale już nadrobiłem straty
smile.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Komiks super, humor ma podobny do Garfielda, tylko, że bohaterowie to dwa tłuste leniwe chomiki, a nie tłusty leniwy kot
biggrin.gif

Ogółem super, bardzo mi się podoba, tylko tak dalej
smile.gif

Zagłosowałem na topliście
smile.gif


Pozdrawiam
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Komiks wręcz wymiata, nie uznaje to jako strony tlyko po prostu ktoś zamieścił sobie komiks:p... jakbym miał oceniać strone to bym musiał dac małą ocene za grafike, więc ocenie komiks. Jest on bardzo fajny, śmieszny i dobrze sie go czyta... Także jest dobrze narysowany, wiec daje 10/10... pozdro i czekam na wiecej.

PS: może by temat przenieść do galerii? Tam bardziej pasuje
tongue.gif
.
 

Darkstorm

New Member
Dołączył
3.3.2006
Posty
8
Niezły ten komiks, częste aktualizacje (choć nic w tym dziwnego skoro odcinki takie króciutkie). Osobiście gustuje w innych B.O.B., R(otfl)PG czy Losux, ale nie znowu te chomiki! Mam do nich jakiś uraz, za dużo ich spotkałem z jednym z nich się nawet się nawet ostro pokłóciłem
biggrin.gif
. A dlaczego, otóż strzeżcie się po necie szleje grupa chomików, a to jeden z nich zapewne tworzy ten komiks nie wierzycie, oto (avatarki) dowody:

Dowód1
Dowód2

Ech nie lubię ich, ale i tak zagłosowałem na ten komiks w topliście, trudno. Podejrzane, kto robi takie komiksy?
cool.gif
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Stronka jest naprawdę fajna, na początku komiksy wydawał mi się trochę za krótkie, ale właściwie... nie jest źle.
tongue.gif
No dobra, jak dla mnie jest znakomicie, i jeśli komiksy są dodawane codziennie to napewno będę wpadał tam częściej. Zważywszy na długość komiksów przeczytanie wszystkich zajumuje jakieś góra 5 min, ale są naprawdę śmieszne i widać że twój kolega ma na nie pomysł. Jak dla mnie 9+/10, jak przybędzie jeszcze trochę komiksów to będzie spokojnie dycha.
wink.gif
 

Anaconda

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
50
Ugh, własnie Boba Fett dał mi link do tego forum
wink.gif
Nie spodziewałem się takich dobrych wypowiedzi. Wszystkim dzięki serdeczne
smile.gif
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Także się cieszę, że podoba się. Ma to wielkie znaczenie, bowiem Ana musi w jakimś tam procencie wiedzieć, co ludzie myślą o tym komiksie i czy opłaca się go prowadzić dalej... narazie wszystko wskazuje, że tak.
smile.gif


Ale jednak piszę tutaj, by zachęcić was do rejestrowania się na tamtejszym forum, gdzie będzie mogli sami dać jakieś fajne pomysły (a nuż pojawią się w jakiejś części komiksu?) co do wydarzeń dwóch chomików. Możecie także dać jakieś pomysły co do dodatków na stronę (czat narazie odpada
tongue.gif
).
Jeszcze raz serdecznie zapraszam do czytania, rejestrowania sie na forum i głosowania w topliście.

Edit

Ps. A może Anaconda dałbyś przykładowo jeden odcinek w tym temacie?

Boba Fett

Transaction to End...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom