Chodliwy Jeleń

Status
Zamknięty.

Yakushin

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
9
Mam pytanie do zadania "Płochliwy Jeleń".
Trzeba tam zabić 5 tych "bestii" :D Ale za każdym razem gdy zebije jednego to reszta rozbiega się po całym świecie i nie moge ich znaleść...
Nie zależy mi tak bardzo na tym zadaniu ale chce wiedzieć czy to zwykły przypadek czy jest to jakiś błąd. Może ktoś się z tym spotkał?
I czy ewentualnie moge natrafić na takie niespodzianki w późniejszej rozgrywce? Tzn. czy będę musiał spędzić parę dni na szukaniu kogoś lub czegoś co powinno być w danym miejscu, a w tajemniczych okolicznościach znika?
Bo jak na razie to do Montery gra wszystko oprócz tego.

Z góry dziękuje za zajęcie się tym tematem.
 

kruk1988

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
10
Jelenie zawsze uciekają po strzeleniu do choćby jednego to nie bug tylka realistyka np. bizony Cię nie atakują dopuki ich nie zaatakujesz. To mie se w gothicu 3 podoba!
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No to, czemu jelenie ci uciekały to już wiesz. Co do tego drugiego pytania to nie. Nie natrafisz nigdy na taki problem, że będziesz czegoś szukał za długo. Oczywiście czasami dobrze opłacane zadania i korzystne są schowane, ale nie tak by szukać kilka dni. :D Czasami możesz mieć problem by kogoś znaleźć na pustyni, ale jak już mówiłem nieco dłużej poszukasz i już go masz.

Wiec bez obaw. ;)

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom