Chelpas Z G2

Status
Zamknięty.

mdx2

New Member
Dołączył
23.9.2011
Posty
6
mianowicie :
gram w G2 jestem łowcą ,nie moge wykonac zadan
zmiany dla Vatrasa
oko inioska
no i nie moge dac rady z portalem
i zadanko z ludzmi o dziwo poplywalem troszke trafiłem na wyspe i tam w jaskini nikogo nie ma pirat biadoli że mi nie zdradzi miejsca ?
i tu pytanko co dalej swoja ksiażke pożyczyłem koledze i ani ksiażki ani jego no lipa
prośba o pomoc
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Powoli, powoli :D
zmiany dla Vatrasa
Grasz w Noc Kruka, a nie w Gothica 2. Temat można by przenieść. Vatras zmieni się bodajże z Myxirem (albo jakoś tak) jak przejdziesz cały dodatek, czyli Jarkhendar.
O co dokładnie chodzi? idziesz, zabierasz oko innosa i uciekasz, no chyba, że jesteś koks i rozwalisz 5 poszukiwaczy.
no i nie moge dac rady z portalem
Portalem do Jarkhendaru? Jaka w tym filozofia? Przecież masz wszystko na mapie zaznaczone.
i zadanko z ludzmi o dziwo poplywalem troszke trafiłem na wyspe i tam w jaskini nikogo nie ma pirat biadoli że mi nie zdradzi miejsca ?
i tu pytanko co dalej swoja ksiażke pożyczyłem koledze i ani ksiażki ani jego no lipa
Jeżeli myślę o tym samym zadaniu z ludźmi co ty :D to ono rozwiąże się dopiero jak przejdziesz dodatek.
 

mdx2

New Member
Dołączył
23.9.2011
Posty
6
ROMEK
jesli mozna
oko mam rozwaliłem ich nie ma problemu co dalej
vatras nie chce mi dac listu polecajacego Saturas nie chce mi dac otworzyc portalu
i lipa nic nie moge zrbic
do kogo sie udac ??
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
oko mam rozwaliłem ich nie ma problemu co dalej
Zanosisz do Pyrokara?
vatras nie chce mi dac listu polecajacego Saturas nie chce mi dac otworzyc portalu
To Vatras daje jakis list polecający? No chyba chodzi ci o list do Saturasa. Dostajesz go gdy dowiesz sie gdzie znikają ludzie. Saturas wysyła cię do innego maga by dał ci mapę.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Temat przeniosłem do odpowiedniego działu...

oko mam rozwaliłem ich nie ma problemu co dalej

Tak jak pisze szkel- idziesz z nim do Pyrokara. Oczywiście oko jest zepsute, więc trzeba je będzie naprawić itp... Ale gościu! To są pytania typu: powiedzcie mi, bo mi się nie chce męczyć...

Tu wszystko wypływa z gry: Co mam zrobić dalej, mam oko innosa? A kto zlecił Ci to zadanie? Pomyśl trochę i się ogarnij, bo takie banalne pytania to wstyd. A jak dalej masz problem i jednocześnie lenia, aby go samemu rozwiązać, to masz także solucję:

Gothic 2 i Gothic 2 NK
 

mdx2

New Member
Dołączył
23.9.2011
Posty
6
przepraszam zle to opisałem
chodzi mi o to ze wykonalem zadania troche nie pokolei tak mi sie zdaje i teraz jest problem tego typu ze
oko mam wczesniej uwolnilem kowala ktory je naprawil po rozmowie z pyrokarem nie mam opcji by ich spyknac przy kregu by oko aktywowali i z zadnym z trojcy nie moge pogadac przynajmniej o oku
tzn vatras nic mi nie mowi o tym by mieli sie spodkac przy kregu a rozmawialem z kazdym z nich
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
a odebrałeś oko od Benneta? Jak tak to idź do Vatrasa chyba, potem do Pyrokara, on będzie chciał książkę "Dwór irdorath" od Xardasa, lecisz do xardasa, bierzesz to, Xardas już idzie, potem znowu do Pyrokara, zanosisz mu książkę i teraz możesz biec do tamtego kręgu w lesie.
 

mdx2

New Member
Dołączył
23.9.2011
Posty
6
no własnie ze nic nie moge z nimi załatwic a mam oko naprawione i lipa
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Co ci Vatras mówi? Co on chce?

Wykonałeś zadania dla Wodnego Kręgu?
 

Kerht

New Member
Dołączył
20.8.2011
Posty
20
Przeczytaj jego pierwszy post on nie może otworzyć portalu do Jarkendaru.
Czyli wiadomo co mówi Vatras.

Znalazłeś ornamenty? Jeśli nie to którego nie mogłeś znaleźć?
 

mdx2

New Member
Dołączył
23.9.2011
Posty
6
ornamenty znalezione ma to saturas
a z vatrasem moge tylko pogadac na tematy o
wodnym kregu w ktorym nie jestem przy czym nosze zbroje łowcy
uzdrowienie
zadanie z ludzmi itp
nic nie mam o tym ze maja sie spotkac przy kregu
oko naprawione i odebrane a pyrokar tylko mnie blogoslawi
z zadan przybocznych mam tylko
rogi dla bustera (chyba o ile dobrze kminie)
luciia
sekstans ale o pozniej
a i zadanie z pazurami dla ktoregos z kupcow z gornego miasta
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
ty nawet nie byłeś w Jarkendarze, jeżeli dałeś jednemu z magów wody wszystkie ornamenty, to oni je połączyli, a ty tym połączonym pierścieniem mogłeś otworzyć portal, najlepiej zrób screena dziennika, zadań wykonanych i aktywnych, powiem ci wtedy co i jak.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nie wykonałeś zadania z ludźmi?!
Nawet jeszcze w wodnym kręgu nie jesteś?!

Wykonaj zadania z handlarzem bronią i porwanymi ludźmi.
 

mdx2

New Member
Dołączył
23.9.2011
Posty
6
jesli chodzi o to zadanie z ludzmi tu mam problem
tzn
gadam z piratem z prawej i nic mi nie chce powiedziec
kolo z opaska na oku siedzi w wiezy dexa mam mu jakas droge znalesc
a na wyspie pozabijalem jaszczurki i zywej duszy w jaskini cholipa cos spieprzylem ale nie wiem co?
zadanie handlarza zalliczone
 

Kerht

New Member
Dołączył
20.8.2011
Posty
20
No to klapa. Za bardzo nie pamiętam ale musisz znaleźć jakiś list chyba to był "List pożegnalny Lu..." Mają go bandyci Ci którzy kradli owce z farmy Akila lecz podejrzewam że nie będziesz wiedział gdzie to jest. Później zajrzę na G2 to Ci powiem dokładniej.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
jesli chodzi o to zadanie z ludzmi tu mam problem
tzn
gadam z piratem z prawej i nic mi nie chce powiedziec
kolo z opaska na oku siedzi w wiezy dexa mam mu jakas droge znalesc
a na wyspie pozabijalem jaszczurki i zywej duszy w jaskini cholipa cos spieprzylem ale nie wiem co?
zadanie handlarza zalliczone

Jakie jaszczurki, jaka wyspa, jaka jaskinia? Chyba mówisz o skrytce gildii złodziei, ale ona nie ma nic do twojego zadania.


No to klapa. Za bardzo nie pamiętam ale musisz znaleźć jakiś list chyba to był "List pożegnalny Lu..." Mają go bandyci Ci którzy kradli owce z farmy Akila lecz podejrzewam że nie będziesz wiedział gdzie to jest. Później zajrzę na G2 to Ci powiem dokładniej.

mdx2: Faktycznie musisz odnaleźć list pożegnalny Lucii, ale nie znajduje się on tam gdzie pisze Kerht, a za farmą Sekoba. A najlepiej zanim pójdziesz szukać listu porozmawiaj sobie z Elvrichem (więzionym przez bandytów przy schodach obok farmy Bengara), wiem, że wprowadziłem trochę mętlik, dlatego zamieszczam mapkę:
MapaKhori_hqrxxnw.jpg


Dla jasności:
-zielony krzyżyk to Elvrich (pilnuje go 4 bandytów)
-czerwony krzyżyk to list Lucii (trzech bandytów, list w namiocie)

Jakbyś dalej nie dawał sobie rady, to pisz to ci film nakręcę jak tam dojść :D

Edit: Aha i oczywiście późniejsza kolejność działań: Odczytujesz list i idziesz z tym do Vatrasa - powinien zaliczyć ci zadanie i powiedzieć, że przyjmuje cię do kręgu i Krąg Wody oczekuje cię w martwej Harpii. W kardzmie tej, po inicjacji dostaniesz pancerz (w którym nie możesz pokazywać się w mieście ani innych publicznych miejscach) pikę i zostaniesz przyjęty. Następnie zaiwaniasz do Vatrasa, który poleci ci pomóc Magom Wody w poszukiwaniu ornamentów i da ci list do Saturasa. Biegniesz więc do Saturasa, dajesz mu list, znajdujesz wszystkie ornamenty i przełazisz przez portal. Kaszka z mleczkiem.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom