Cape Dun

Status
Zamknięty.

Anusiak

New Member
Dołączył
24.1.2007
Posty
6
Na wstępie mam nadzieję, że mój temat nie zostanie zablokowany lub usunięty.
Jeśli coś jest nie tak to proszę przenieście go, ale nie usuwajcie, bo ten temat jest dla mnie ważny.
Troche tego będzie, ale nie chcem zakładać więcej tematów B)
A tak do rzeczy to:

Wczoraj zacząłem grać ścieżką Innosa - buntowników.
Przed chwilką oswobodziłem Cape Dun od orków.
Chciałbym przejść jak najwięcej misji a z tego miasta pozostała mi jeszcze misja "Plaga bandytów na wybrzeżu"
Ja kompletnie nie wiem, gdzie jest ten cały Ortego :(
Czy mógłby ktoś opisać jak dojść z Cape Dun do tego Ortegi??

I mam jeszcze pytanie, gdzie trzeba iść po Cape Dun??
W miastach mam reputację:
Ardea - 100%
Reddock - 100%
Cape Dun - 100%

Do jakiego Wy miasta zawsze się wybieraliście, bo w dzienniku nic nie mam, gdzie mam iść <_<

Proszę o szybką i pełną odpowiedź Proooszeęęęę :p
 

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
a WIEC ORTEGA JEST ......wYJDZ z Ardei podazaj na zachod tam gdzie jest 4 orkow nastepnie skrecd w prawo z daleka powiniens zauwazyc kamienny krag w ktorym znajduje sie mysliwy Chris i nie daleko nie znajduja sie takie skaly spojrz w kierunku zachodnim dojdz do tych scian i idz przy nich bo nie pamietam po ktorej stronie znajduje sie grota w skale Jak zabijesz tam bandytow to wez oleje do lamp bo tam jeden kolol chce niedaleko Ardei dostanisz doswiadzczenie i repytacja ci wzrosnie w Ardei
Polecam ci sie udac do Montery jest to najblizsze miasto ale jak chcesz to udaj sie do bakareshu;]przeplyn morzem
 

eltan

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
22
a zanim pojdziesz do kryjowki ortegi to zabierz ze soba zwoj otwieranie zamkow, gdyż jest tam skrzynia ktorej nie otworzysz bez umiejetności :eek:twieranie arcytrudnych zamkow" :)
 

Anusiak

New Member
Dołączył
24.1.2007
Posty
6
Hej eltan a skąd mogę mieć ten zwój??

A czy mogę z Cape Dun odrazu pójść do Varantu, bo ponoć tam jest król??

Proszę nie piszcie wschód-zachód czy jakoś tak, bo ja tylko rozróżniam kierunki N-S a w innych się gubię :lol:

Mam jeszcze pytanie dotyczące miecza Wenzela, gdzie on jest??

Za odpowiedzi które daliście i te które może jeszcze dacie Wielkie Dzięks.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja mogę Ci powiedzieć tylko tyle, że do króla Rhobara nie możesz teraz pójść, bo tam jest bariera, a teleport jest chyba w Gotha.
W kierunkach to:
północ-góra
południe-dół
wschód-prawo
zachód-lewo
B) :rolleyes: B)
 

kolsi

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
13
miecz Wenzela jest w jaskini z wilkami niedaleko Montery, a król jest nie w Varancie tylko Vengardzie.
 

Soulerkahn

New Member
Dołączył
28.1.2007
Posty
5
QUOTE(kapuzo @ 07-02-2007, 02:08) [snapback]134384[/snapback]

wez oleje do lamp bo tam jeden kolol chce niedaleko Ardei dostanisz doswiadzczenie i repytacja ci wzrosnie w Ardei



Kapuzo,jesteś pewien że reputacja wzrośnie w Ardei :huh: Bo mi się wydaje,że już po wypędzeniu orków na początku gry reputacja w Ardei = 100 ... Jak dla mnie to reputacja się nie dodaje nigdzie za to zadanie, tylko 500 exp'a i Kradzież +1 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom