By Vullin

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Coraz więcej grafików tak robi, to i ja stworzę temat, gdzie umieszczał będę swoje prace.
Postaram się co jakiś czas dodawać nowe grafiki. Mam nadzieję, że komuś się zechce to ocenić ;p

Na początek:

1.
kirkdf0.png

http://img148.imageshack.us/img148/7139/kirkdf0.png

Proszę o szczerą ocenę...
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Bardzo mi sie podoba... Jednak wg mnie ma kilka niedociągnięć :p

Po pierwsze nie pasuje mi render, jest po prostu nie wtopiony, nie komponuje sie z tłem :p
Tło mi sie bardzo podoba :D Mogłabym jeszcze sie do czcionki doczepić, ale to gust autora, nie mniej jednak napis jest dobrze umiejscowiony, tylko ta czcionka mi w ogóle nie pasi :p Ogólna ocena 7+/10

To była moja szczera ocena, widac nie ma dużo uwag z mojej strony...Wydaje mi sie, ze jest dobrze, wszystko zmierza w dobrym kierunku - niech tak pozostanie. :p
 

Pablo

Member
Dołączył
21.6.2007
Posty
126
Bardzo podoba mi się temat pracy:) Choć jak dla mnie tło mogłoby być trochę bardziej "szatanskie" i ten napis nie bardzo mi się podoba. 9/10
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Jak dla mnie to ty jesteś bardzo dobrym grafikiem ; ). Gdyby przyszło porównać tą pracę z jedną z twoich pierwszych to widać że nabrałeś wprawy ; ).
Na początek tło. To właśnie najbardziej podoba mi się w całej twojej pracy.
Render - sam nie umiem za bardzo wtapiać ale ty mogłeś to zrobić ^^. Chociaż i tak nie bardzo się wyróżnia..
Napis - No.. Tu się nie postarałeś. Ale to i tak zależy od gustu. Mi się np. nie podoba. Taki 'plastikowy'..
Ramka - Nigdy nie podobały mi się czarne ramki. Mogłeś zrobić ją dużo lepszą.. Ale w tym przypadku nawet tutaj pasuje..

Ogólnie rzecz biorąc: Pracka bardzo ładna. Rób tak dalej bo widać że robisz postępy ; ). Jak na razie jestem skłonny dać Ci 8/10.

Pozdrawiam.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Skoro prosisz ;P

1 praca zaje...fajna :p Ale znowu można by było tu bardziej wtopić render, czego Ty nie zrobiłeś :p Owszem jest wtopiony po przez nałożenie tła na render, ale to nie do końca starczy :p Podoba mi się bardzo bardzo ten blask ognia na twarzy Geralta :p Fajny efekt, takie realistyczne - pierwsze, co mi się rzuciło w oczy :p Po lewej mogłeś napis dać, żeby pusto nie było, ale jest very good :D 8+++++/10


2 pracka już nie jest taka "tryskająca kolorami, blaskami", taka szara, smutna :p Nie trzeba było zbytnio wtapiać rendera, on sam w sobie jest okey, w pełni pasuje do tła :p Lubie sygnatury, w których ktoś na nas patrzy jakby był gdzieś w jakimś dole (niżej od nas :p)... Bardzo fajne :D 10/10

W obydwóch pracach podobają mi się te delikatne ramki ... :D
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
W sumie to ja też odpiszę tu jeszcze raz ;p.

1. Według mnie to jedna z lepszych prac jakie tu pokazałeś. Prawda, render nie albo słabo wtopiony albo w ogóle ;]. Mogłeś dodać jakiś napis czy 'cuś'. Gdybyś tam coś dodał miałbyś 9. A tak muszę dać 8,9/10 ;p.
2. Chociaż temat to naruto :)* xD)to i tak mniej mi się podoba. Właśnie przez te kolory. Tutaj nie potrzebnie wtapiałeś render ;P. Tak jak w pracy pierwszej, trochę tu pusto. Mogłeś dodać choćby i ten napis.. I te kolory.. A zresztą co się czepiam skoro do tego rendera pasuje właśnie taki.. Dam 7/5/10
Pracuj dalej bo idzie Ci coraz lepiej.
PS. Oceniałem surowo :p
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Vullin poprosił mnie o ocenę, żeby nie było że nabijam posty..

1. Ichigo tak? Zapewne to anime :)* xD). Pracka jest wykonana estetycznie, że tak powiem. Napis zrobiłeś w odpowiednim miejscu. Jest wyraźny, widać co na nim pisze za co duży plus. Mogłeś tylko wtopić render, ale i tak jest spoko. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to tło. Jak widać użyłeś filtra ;]. Dam 8/10,
2. Kraver. Pracka bardzo ładna. Szczególnie spodobało mi się tu tło. Takie mroczne.. Napis jest dobrze wkomponowany w tło. Ach, gdybyś wtopił render to byłoby cudowne. Tak muszę dać 9,9/10 ^^.
3. Hm.. czyżby metal? Nie no pracka super. Bardzo spodobało mi się tło. Takie krwiste. W końcu wtopiłeś render i teraz wygląda to super. Świetnie dopasowany napis.. Ale na szczególną pochwałę zasługuje ramka. Dla mnie bomba - 10/10
Jeśli chodzi o avatar to ocena taka jak w sygnaturce ^^

Pozdrawiam i zapraszam do oceny moich grafik ;]
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
1 praca - Nawet mi się podoba, choć te białe kropki na dole jakoś niepasują mi do tej sygny :p
2 praca - Bardzo fajna.Podoba mi się bardziej niż ta pierwsza :D Ale znowu te białe plamki...No ale nawet z nimi praca ładna :)
 
Do góry Bottom