Buntownicy/assasyni

Status
Zamknięty.

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
Chcialem sie dowiedziec czy nie zjebe gry robiac tak podbilem prawie wszysytkie miasta orkow procz silden Przenioslem sie na pustynie zeby pomoc koczownikom wlasnie podbilem Morasul i mam zamiar isc do nastepnego miasta ale nie wiem czy mozna tak grac podbijajac wszyystkie miasta Orkow I Assasynow nieche miec na koniec gry klopotow Musze dokonac wyboru z kim chce byc sprzymierzony czy z buntownikami czy z koczownikami??
 

Darek_1906

Member
Dołączył
24.11.2006
Posty
37
Chyba nie ma wpływu na gre że pomagasz bardziej buntownikom niż koczownikom obydwoje walczą z orkami(koczownicy troche mniej ale także) jeśli podbijesz wszystkie miasta Myrtany to będziesz miał przerąbane u orków, jeśli Varantu to u asasynów więc jeśli te i te to tylko buntownicy, magowie i druidzi nic do ciebie mieć nie będom
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
ja w myrtanie pomagam buntownikom a na varancie assasynom i dobrze mi stym :p
 

Crisstof

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
36
wiesz moim zdaniem to musisz sie zdecydowac juz na pocz gry czy chcesz byc z orkami/rebeliantami lub koczownikami/assasynami tak bedzie lepiej bo jak bedziesz miec 75%poparcia u orkow dosatniesz pancerz orka i to sie oplaca:D
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
Ja za to u buntowników repu wbijam zeby zbroje pallka kupi a u assasynów zeby w Ishtar mistrza 2 broni :p wiec jak juz musisz wybrac droge potym to ide na Varant i wyzwalam miasta(po nauce oczywiscie :))
 

Crisstof

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
36
Domin heh tez tak mozna:pto jest dobre bo zdobedziesz kase za miecze doswiadczenie i otworzysz skrzynie i kufry :D ale przedtem upewnij sie ze przeszedles wszystkie zadania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom