Bugi g2

Status
Zamknięty.

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
ja mysle ze skoro jest dzial bugi w g1 to w g2 tesh moze byc np: taki

kiedy wyszedlem z Khorinis aby zdobyc skory wilkow poszedlem w stronefarmy Akila - pozabijalem polne bestie ktore byly jeszcze normalne ale kawalek dalej wszystkie bestie jagby mnie nie widzialy moglem sobie bezpiecznie przechodzic kolo nich i nic mi nie robily malo tego gdy je atakowalem to rowniez zero reakcji
ale to jeszcze nic - bo gdy doszedlem do latarni to ci bandyci rowniez nie zauwazyli jak ich zabijam - bug niby ulatwia zycie ale ja wolalbym aby bylo normalnie - przynajmniej bylaby jakas akcja a ta co :?: jajco mam z przyjemnosci walki pozamiastem mam nadzieje ze tylko i tak gierka na moment zeswirowala
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Ja ide wziąścć łuski z zabitego smoka (bo nauczyłem sie po zabiciu wszystkich smoków) ide do ognioewgo a on jest na drodze przed wejściem do jego jamy! A oto drugi bug tuż zapisłem sobie po rozmowie ze smokiem a kiedy sobie wczytałem smok sam mnie zaczepiał do rozmowy i był jeden napis "ende"!
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Z tymi smokami tak to już jest nawet pośmierci są pełne zapału do podróżowania. Swojego Ognistego Smoka spotkałęm na tym teranie, który znajduje się koło wulkanu.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Pogromca zła

Member
Dołączył
13.3.2004
Posty
112
u mnie jest taki bug ze jak np. zabije smoka i zapisze gre i poźniej wczytam sejwa to ten smok staje na nogi i po 5 sekundach znowu pada
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Tak jest z garzdym stworem było tak w gothicu 1 i 2!
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
a takie cos mieliscie - wyszedlem sobie z Khorinis i posedlem na farme Akila - dochodzac do konca schodow skrecilem w lewo - do lasu i zabilem te polne bestie - idac dalej natrafia sie na krwiopijce - a wiec podchodze zeby mnie zczaily a one nic - podchodze blizej a one ni podchodze kole nie a one nic - zaatakowalem je wreszczie a one nic - gdy zabilem inne zwierzaki tez nic - ide dalej i z kilkoma zwierzolami tesh tak bylo ash doshedlem do Wagrow i zdjalem skore - to jest nic poszedlem do latarni i ci bandyci mnie ustrzelili z luku - a to gnoje (mysle sobie - bug sie skonczyl) i wczytalem sejwa - nie szedlem przez las bo sie balem ze bug ustapil - a tu nic podchodze pod latarnie a kolesie mnie nie widza - zaczynam okladac jednego - reszta patrzy w sina dal - koles nic tylko jeczy - wiec pozabijalem ich wszystkich (co nie :D ) - bug niby gre ulatwia ale mi sie nie podobal bo w taki sposob gra zrobilaby sie bez sensu

i jeszcze cos co pewnie wiele osob zauwazylo - gdy zabije sie kogos w innym miejscu niz on normalnie stoi jego lezace (czyli martwe) cialo wraca tam gdzie delikwent zazwyczaj miewa stac - tak wiec poszedlem z bylym czeladnikiem Bosphera Luczarza na polowanie i tam zabilismy sobie wilki - ale potem napuscilem na niego Cieniostwora i biedak zszedl ale teraz jego cialo (lezace oczywiscie) pojawia sie tam gdzie denat miewal stac - smutne - teraz mam wyrzuty sumienia :cry: .......... :D
 
A

Anonymous

Guest
ohmy.gif
ohmy.gif
ohmy.gif


jego duch cię prześladuje
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif


A ja znalzłem takiego buga: jak strzelałęm z łuku i skończyła mi się amunicja to założyłęm łuk na ramię.... tylko że ten łuk na ramieniu ciągle był naciągnięty
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Mieliście coś takiego:

Pewnego słonecznego dnia spaceruje po Khorinis. Wspiołem sie na jakąś wieże i zeskoczyłem...i znalazłem sie pod miasetem :?
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Raz kiedyś byłem w kanałach pod Khorinis z zamiarem wytłuczenia gildii złodziei. Naciskam [2] aby wyjąć łuk i co... moja postać z ręką na plecach łuk w połowie zdjęty z pleców i ani nie mogę się ruszyć, ani schować łuku. Po prostu broń była półwyciągnięta i tak działo się kilka razy pod rząd, aż kupiłem inny łuk.
 

KURT

New Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
25
ja miałem fajnego ,,robaczka''
tongue.gif
wszedłem do jaskini
takiej tam pod mostem(bez skojarzeń) tam gdzie są cieniostwory i jeden z nich się obudził i podbiegł do mnie (ja już wyciągnołem broń) a tam cieniostwór zaczyna biegać w kółeczko a potem staje i nic nie robi nawet nie atakuje więc go zabiłem 8)
 

Galdin

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
41
Nie wiem czy to bug ale raczej błąd w grze, mianowicie w GD przy palisadzie od zamku na samym dole jak stoisz to orki nie mogą atakować tylko drą ryja i chowają broń jest to chyba najlepszy sposób na orki w 2 rozdziale :)
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
ja mniałem buga że harad mi znikną i nigdzie go nie było i musiałem grac od nowa :arrow: :wink:
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
ja mialem tak ze jak zabijałem ognistego smoka to zamiast zginąć to kladł się na ziemi(tak jak niektórzy mieszkańcy khorinis jak sie ich pobije)po chwili wstawal z mała ilością życia i ponownie mnie atakował przez co po jego zabiciu dostawalem exp..troche dziwne przeciez po pobiciu jakiegos goscia drugi raz doswiadczenia sie nie zdobywa.pokonalem tak smoka z 5 razy i mi sie znudzilo.Rada dla cheaterów:mozecie sobie natłuc niezły lvl na takim smoku o ile wczesnie taki bug wam wskoczyl 8) 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom