BUGGG!!! na kase :P

Status
Zamknięty.

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Jestem dopierow drugim rozdziale a moge miec tyle kasy ile bede tylko chcial
biggrin.gif
. Moze to nie jest fair ale pozyteczne
tongue.gif
Mianowicie zosatelm czeladnikiem u Harada i nauczylem sie wyqwac miecze, wyqlem chyba z 5, przyczym jeden mialem w uzytq (tzn. mialem go ubranego w wypadq walki
smile.gif
) Zagadalem do Hardzia ze chce mu bron sprzedac to on qpil ode mnie 4 miecze, najlepsze w tym jest to ze zaplacil jak za 4 ale zabral 3
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
. Pomyslalem ze jakis chwilowy BUG to wczytalem gre i ... dalej to samo. SpoX pomyslalem sobie nauczye sie wyqwac lepsze miecze moze sie to naprawi, ale... dalej to samo
tongue.gif


Jak potrzebuje kase na jakis amulecik czy cus, to ide do Hardzia i sprzedaje mu bronie, ktore powinny juz dawno powinien juz qpic.

Napiszcie czy wy tesh tak macie :?: :?:
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
heh dobre dziala ale mam wrazenie ze jakbym kodow uzywal....
 
A

Anonymous

Guest
ja odnosze te samo wrażenie że na kodach gram tak samo miałem z bugiem z busterem i rogami cieniostworóch w gothicu 2
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Taki trick jest też z kowalem Carlem. Bijesz go zabierasz mu pręty on wstaje a gdzy zaczne kuć to zwowu go bijesz i masz pręty.Można z nich wykuć miecze dla Harada
biggrin.gif
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Ciekawe tylko czy to jest w NK czy w GII bo w GII takiego Buga nie bylo a tak poza tym nie jestem czeladnikiem u Harada tylko u Bospera
tongue.gif
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Ja mam identyko to samo.Zawsze jak mam 2 miecze a jeden nosze na sobie,i próbuje je sprzedac daje mi kase za 2 a nie bierze zadnego
biggrin.gif
.To dziala tylko na 2 miecze wiec nie da sie zrobic z wieksza iloscia bo mi zawsze tak czy siak zostaja 2
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Następny bez sens wpisz se kod na kasa a nie sie bawisz. Lepiej sie gra uczciwie.
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
NAjlepiej to isc do Własciciela Ziemskiego i gadac do niego a on bedzie dawal piwo i tak xxxxxxxxxxxxxxxxxrazy i macie kupe kasy
biggrin.gif
8)
 
A

Anonymous

Guest
NAjlepiej to isc do Własciciela Ziemskiego i gadac do niego a on bedzie dawal piwo i tak xxxxxxxxxxxxxxxxxrazy i macie kupe kasy

a mi daje tylko 12 piw na rozdzial wiecej nie daje
tongue.gif
mowi zebym sie napil ale piwa nie dostaje
smile.gif
u mnie nie ma z tym buga
 

.::Darrick::.

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
24
to samo dotyczy sie Alrika z którym walczysz na tyłach magazynu w porcie - oczywiscie o kase. Jednorazowo za walke przychodzi nam 50 golda
 
R

ReZiWiz

Guest
to samo dotyczy sie Alrika z którym walczysz na tyłach magazynu w porcie - oczywiscie o kase. Jednorazowo za walke przychodzi nam 50 golda

Ale w całej grze możesz z nim walczyc chyba 6 razy :| Ja mam lepszy sposób:

Przygotuj jedną surową stal. Podejdz do paleniska i zaraz gdy nasz bohater podejdzie do paleniska noicisnij przycisk wyciagniecia miecza (domyslnie "1")
Teraz mamy 3 surowe stale 8)
 
A

Anonymous

Guest
Wystarczy u benneta co chwilę sepić o pręty i samemu wyrabiać miecze, nie ma sensu wymyślać czegoś jeszcze.
 

kylo14

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
16
bug stary jak sam g2
tongue.gif
niewiem czy w g2nk ale w g2 był bug z bosperem mianowicie jak sie bylo u niego czeladnikiem i mialo sie (chyba) skore cieniostwora to sie ja opychalo za 350 kupywalo od niego za 250 i tak w kolko (za kazdym razem zarabiasz 100) ale i tak bug z bennetem i nieskonczona stala jest de best
tongue.gif
dzieki temu caly czas chodze z min. 10 000 zeby sie do niego nie wracac jak bedzie cos fajnego do kupna
tongue.gif
albo wiecej fajnosci
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
Ja sobie pobijałem tego kowala w dzelnicy portowej i mu brałem surową stal i miecze robiłem.i bez tego całego bugu na marne 400zł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom