Bug !

Status
Zamknięty.

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Witam,
Znalazłem bardzo dziwny bug. Otóż gdy byłem w Geldern postanowiłem spenetrowac tą jaskinię, w której w G3 był ognisty puchar. I jest tam Korona Adanosa ! A przecież ona została zniszczona, jeśli byliśmy z Xardasem ! Jest tam też kostur maga i esencje. Co to może być ?

Pozdrawiam
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Moim zdaniem to też nie jest bugiem, po prostu autorzy chcieli dać coś z poprzednich części, akurat wypadło na to :]
Ja bym się tym tak bardzo nie przejmował :)
 

ArtuRR

New Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
22
Hmm no jak dla mnie to przyjemny Bug ;] Ja znalazlem w Silden jeden z Ognistych Pucharów to mnie zastanawia ?
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
Ja w Silden znalazłem rzeczy które w 3rójce mieliśmy zanieść do młyna, w Geldern znalazłem pierścienie alchemików i hełm 1 paladyna (tyle, że nie dało się tego wszystkiego podnieść) a na drodze z Silden do Geldern znalazłem coś co wygląda (a właściwie nie wygląda) jak NPC tzn. widać pasek HP i pasek Wytrzymałości ale kolesia nie widać, można z nim też pogadać tyle, że on odpowiada to co odpowiada NPC jak nie chce z nami gadać ("Nie masz nic do roboty?" albo coś w tym stylu).
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No wiec tak.
Ja myślę, że Hindusi nie wycieli wszystkiego z podstawki. I tak oto rzeczy zbędne w dodatku znalazły się w nim. W roznych dziwnych miejscach.
 

kobylka

New Member
Dołączył
21.10.2008
Posty
17
Koronę też znalazłam.. Troche to jest moim zdaniem dziwne bo zmierzch bogów toczy sie 2 lata po przejściu przez portal z Xardasem a żeby zakończyć gre w ten sposób trzeba było zniszczyć artefakty..... Gram w ten dodatek dopiero 1 dzień a znalazłam już wiele takich niedociągnięć w grze..irytujace to trochę jest
Moim zdaniem trochę się pospieszyli z tym dodatkiem.... Mogli go trochę bardziej dopracować
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom