Bug?

Status
Zamknięty.

boshi1993

New Member
Dołączył
19.3.2008
Posty
9
mam 26 lev i 5 rozdizal mam juz cala zaloge to tak

diego, vatras,giron, lares milten gorn angar biff lee i kaptan to jest torlof zrobilem wszystko o co prosil to znazy otworzylem wrota w zamku w gorniczej dolinie i wpadli tam orkowie potem dalem trolofowi 2500 ktore chcial i powiedzial ze wszystko gotowe i mozemy plynac ale nic sie i nie dzieje wszyscy sa na pokladzie spalem z 2 noce juz i nic lord hagen stoi w gornym miescie i mowi ze pojdzie jak dostamnie jakies tam zapasy i nie ma zadnej opcji dialogowej innej prosze o pomoc czy to bug?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A podszedłeś do Torlofa i powiedziałeś, że "możemy już płynąć"?
 

boshi1993

New Member
Dołączył
19.3.2008
Posty
9
tak dalem mu mape i cos tam jeszcze 2 rzeczy i nic co robic mam juz wszystkich a ten lord andre ma tak stac i driga sprawa ska wziac swoj fala smiierci
 

boshi1993

New Member
Dołączył
19.3.2008
Posty
9
dzieki dostalem sie juz musialm isc do kajuty odpowiedniej a jak dotarlem tma to czemu angar nie idze mi pomoc gdzies czytalem ze to on tylko bedzie lazil ze mna nie ma przy nim zadnej opcji dialogowej co jest
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dawno grałem, ale z tego co pamiętam to idzie się samemu. Dopiero po wszystkim, jak będziesz wracał na statek, to spotkasz kumpli, którzy będą na ciebie czekali w różnych miejscach po drodze. A teraz to będą ciągle na statku.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Co do Angara to musisz z nim zagadać i pójdzie z tobą bez problemu.
Zwoju poszukaj u Vatrasa albo Miltena ( jeśli ich zabrałeś ).
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
CYTAT(boshi1993 @ 20-03-2008, 21:36) index.php?act=findpost&pid=174615
dzieki dostalem sie juz musialm isc do kajuty odpowiedniej a jak dotarlem tma to czemu angar nie idze mi pomoc gdzies czytalem ze to on tylko bedzie lazil ze mna nie ma przy nim zadnej opcji dialogowej co jest

Dopiero gdy wracasz z Pedrem lub poinformować załogę że go spotkałeś będzie chciał z tobą iść.
 

Piotrek12754

New Member
Dołączył
19.4.2008
Posty
10
Musisz iść do kajuty kapitana i wtedy będzie filmik jak płyną a i dam ci rade nie bierz do złogi człowieka o imieniu MARIO on jest poszukiwaczem i będzie chciał cię zabić na DWORZE IRDORATH.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom