Bug? :/

Status
Zamknięty.

valdes

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
23
A więc robie zadanie, że mam pozbierać drewno opałowe dla magazyniera z Silden, to znalazłem 10 sztuk w Silden, ale mogę podnieść tylko 9 :/ to samo tyczy się z drewnem, które jest w obozie buntowników tam gdzie jest Will. Czy są jeszcze jakieś inne miejsca, gdzie można znaleźć to drewno, bo zadanie jest banalnie proste, aż wstyd tego nie zrobić :p
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Możliwe że trafiłeś na drewno które nie da się podnieś. Też na takie trafiłem i nie wiedziałem co zrobić i się z tym męczyłem. Poszukaj jeszcze w Silden w tam gdzie są niewolnicy, jest tam dużo takiego drewna a nie które kawałki są dobrze ukryte. <_<

Jeszcze jedno gdzie trafiłeś na te drewno które nie mogłeś wziąść, ja nie mogłem wsiąść np. drewna u drwali w Silden, bo się nie dało i tyle, to raczej nie jest żaden Bug. :D

Myślę że pomogłem :)

Pozdrawiam ;)
 

valdes

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
23
Nie mogę wziąć drewna obok domu szamana, no i obok buntowników gdzie jest Will. A tak znalazłem 9 sztuk i szukam cały czas... Futra łatwo znaleźć, a ryb mam chyba 5 dodatkowo znalezionych.
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
Wiem że kilka sztuk jest chyba w Silden u tego zarządcy niewolników, u niego w chacie. Trzeba poczekać aż wyjdzie na zewnątrz, wcisnąć CTRL i zabrać drewno.

Co do tego że nie możesz podnieść, to może dlatego że ty próbujesz podnieść "ozdobę". Zazywczaj wszystkie przedmioty które można wziąć są podpisane.
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Można wziąśc tylko drzewo z Silden. Jak nie masz wszystkich to 2 są w domu nadzorcy niewolników, musisz albo się podkraśc albo zajśc dom od tyłu i wziąśc przez okno

Pozdro !
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
zarządca niewolników nazywa się Zapotek i w jego pomieszczeniu znajdziesz chyba nie dwie a nawet trzy kupki drewna. Jak to by było za mało pochodź w pobliżach chat niewolników, niektóre są dobrze ukryte. ;) :D

Pozdrawiam ;)
 

valdes

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
23
Ok już zrobiłem to zadanie, dzięki za pomoc, a jeszcze mam pytanie jedno: czy da się osiągnąć reputacje 75 lub większą w Silden jak nie będę robił zadań typu znajdź niewolnika, zabij niewolników itp?
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Jak wykonasz wszystkie zadania oprócz tego (co mówiłeś) to powinieneś zdobyć 75% w Silden. Chociaż nie jestem pewien, jeszcze zależy skim trzymasz. Trudno określić, nie pamiętam do końca ale ja radzę wykonać jednak te zadanie "zabij niewolników" dużo exp a jak trzymasz z Buntownikami to zaprowadź ich do Buntowników ukrywających się w lesie. ;) :D

Pozdrawiam ;)
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
Jak zależy Ci na reputacji w Silden to proponuje wykonać zadanie odnośnie strażników w mieście. Trzeba ich namówić żeby poszli i pilnowali centrum miasta. Zadanie zleca gościu stojący przed wejściem do przywódcy miasta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom