Bronie

Status
Zamknięty.

Quahodron

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
51
Zawiodło mnie to że w NK Dobre bronie są słabe a kiepskie na odwrót!!
Np Magiczne dwu ręczne ostrze na smoki {urizjel} jest gorszy od np. smoczej zguby!!!!!!!!!!Ale kapa
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
coz tak naprawde troche z tymi broniami zmascili bo powinno byc tak jak w 2 i tylko powinni ulepszyc te obrazenia
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Głupie jest to,że np. Szpon Beliara jest gorszy od Smoczej Zguby.Niby Szpon Beliara wykuł sam Beliar a Smocza zguba to nie wiem :shock:
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Może Beliar popełnił jakiś błąd przy wykuwaniu Szpona...
biggrin.gif
No ale ta Smocza Zguba to jest cholerni wymagająca :evil:
 
A

Anonymous

Guest
bo smocza zgube wykul smok i juz wszystko jasne...
tongue.gif
biggrin.gif
:D
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Czego wy chcecie od broni są fajne
biggrin.gif
Troche inne obrażenia ale jest spox :wink:
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
Bronie jak na poczatek to moze i lepiej ze troche ulepszyli ale Magiczne ostrza jakie moze wykuc Łowca Smoków powinny byc najlepsze jak Bylo w G2 niech bedzie Szpon Beliara moglby byc lepszy

A tak przy okazji muwicie o Smoczej zgubie a zapomnieliscie o Toporze Berkesera czy jakos tak ale wsuwa 200 i wymaga 200
 

Iron

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
149
ale zwrodzicie tez uwage na to ze dlugie magiczne ostrze na smoki i szpon beliara mialo troszq wiekszy zasieng niz smocza zguba(nie muwiac juz to toporze berserkera który mial bardzo maly zasieng) ja chodzilem tyko z dlugim magicznym osrzeman na smoki bo to tylko o 10 mniejszy dmg a to praktylcznie nie ma roznicy
 

bardek

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
11
bez sensu jest to ze w 1 akcie mozna kupic bron zdadjaca ponad 100 obrazen.Co prawda i tak jej nikt nie moze uzywac bo wymagania sa zbyt duze
sad.gif
.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom