Bronie W Gotchicu.

Jaki rodzaj broni najbardziej lubisz?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

BezimiennyIII

New Member
Dołączył
16.10.2008
Posty
12
Ja zwykle ganiam z mieczem i wale z konbinacji ale jeśli chodzi o łowy lub szybkie nie zauważone akcje to zdecydowanie kusza.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Najczęściej Używam miecza dwuręcznego, a walka na dystans oczywiście kusze.

P.S. Napisałeś, że broń obuchowa to maczugi itp., ja myśle że broń obuchowa to np. kostur maga ognia z G2.
 

BezimiennyIII

New Member
Dołączył
16.10.2008
Posty
12
chodzi mi o to że obuchowa to broń miażdżąca a nie sieczna a niektórzy nie wiedzą co to jest obuchowa. hmm
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
to zależy od przeciwnika z jakim się walczy jeżeli n thorus to bron jednoręcna zanim podejdzie z dystansu z łuku nie przepadam za kuszą a na gomeza broń dwuręczna uriziel ;)
 

maciekdb1994

New Member
Dołączył
11.10.2008
Posty
29
Lubię łuki, bezim nie klęka przy ich używaniu, więc może strzelać ponad przeszkodami. Dodatkowo są szybsze. A tak poza łukiem, do większości przeciwników to używam mieczy jednoręcznych, chociaż do zdobycia miecza blizny pod koniec pierwszego rozdziału, korzystam z różnych toporów np. Silasa, Laresa, następnie biorę miecz blizny. Czasami wymieniam go potem na topór torlofa, a zaraz potem Lee. Następnie, gdy zostaję magiem wody, korzystam z tchnienia śmierci, tylko ostatnia walka pierścień śmierci, i koniec. Aha, na końcu zwykle dzierżę także Gniew innosa, gdyż jest lepszy od niemagicznego Uriziela, lub oczywiście szybki i wypróbowany miecz blizny.
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Ja używam tylko mieczy dwuręcznych ze względu na ich długość no i obrażenia. A oprócz tego czasami wspomagam się kuszą jak nie daje rady ale to naprawdę rzadko.
 

maciekdb1994

New Member
Dołączył
11.10.2008
Posty
29
W Gothicu I każda broń ma taką samą długość, mimo iż wygląd wskazuje inaczej. Tak więc krótki miecz ma taki zasięg jak Gniew Innowa.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Zdecydowanie miecze i kusze,najlepsze bronie do łowów i walk :D
Lubie też łuki, fajnie sie z nich strzela :p I wygląda sie jak myśliwy z łukiem na plecach xD
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Mi się miecze podobają, zawsze nimi walczyłem i nie zamierzam zmieniać przyzwyczajeń. Oczywiście do najskuteczniejszej broni zaliczę kody, trzeba się tylko nimi umieć obsługiwać.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ja wybrałem magię chociaż do polowań łuk a kiedy ktoś do mnie podejdzie to walę mieczem.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja zdecydowanie preferuję miecz jednoręczny ;) Lubie szybkie ataki, owszem słabsze obrażenia, ale jakoś bardziej mi pasuje szybszy styl walki ;) Kto wie, może w rzeczywistości gdybyśmy żyli w takich realiach to dwuręczny, albo półtora ;P Co do walki na dystans hmmm lubię łuk, jak cięciwa się napina (G3) ten odgłos, a sam wylot strzały to najbardziej cieszy ucho ;) Często wybieram broń na podstawie wyglądu postaci, czy pasuje bardziej łuk czy kusza, bo kuszą oczywiście również uwielbiam walczyć, szybkość, celność i obrażenia nie mają sobie równych ;) Więc w zasadzie ogólna sprawność ;P Magia bardzo rzadko, zawsze uważałem że jest ona dla zrównoważonych psychicznie ;) A ja do takich nie należę :eek: ;] I zbyt łatwo pokonuje się przeciwników ...
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Dalem kusze..ale ja uzywam kombinacji ;)
na poczatek jakies miecze/pałki ;p
potem łuki/kusze/2 ręczne.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
To zależy od przeciwnika. Ale najczęściej używam magii albo miecza. Magia - to chyba każdy lubi :) Z daleka, duże obrażenia, poza tym bardzo lubię magię. Miecz - szybkie, zwinne ataki. Może nie za mocne, ale w gruncie rzeczy skuteczne.

Ave
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Miecz albo łuk ;)
Jak nauczysz sie dobrze władać mieczem to dobrze się nim walczy.Zadaje duże obrażenia i jest śmiercionośny :D
Łuk-nauczysz się dobrze celować to Legolas wypada :D A tak po za tym to z łuku można ubic poczware zanim ona do Ciebie dopiegnie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom