Bronie runiczne - nieścisłość?

Status
Zamknięty.

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Jak zapewne niektórzy pamiętają, ktoś w G1 (Wąż? Ian?) mówił, że kiedy sie normalnie przetapia rudę to traci ona swoje magiczne właściwości i tylko niektórzy znają specjalna technike przetapiania tak, żeby nie traciła swoich właściwości. W jaki zatem sposób możemy wykuwać bronie runiczne? Nie wiem, czy cos przeoczyłem (może Bennet mówił coś na temat specjalnego przetapiania?), czy to może twórcy przeoczyli i najzwyczjaniej w świecie zapomnieli? Co o tym myslicie?
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
No akurat Bennet i Harad umieją to robić dobrze. i mogą ćie nauczyć
biggrin.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ian czy Wąż mówią że odpowiedznie metody znają kowale w Nordmarze. Tylko tam w specjalnych piecach ruda nie traci swoich Magicznych Właściwości. Tak jakoś to było. Nie wydaje mis ię żeby Piranha Bytes pominęła coś w GII. Być może w GIII będzie coś z tymi Właściwościami Magicznymi Rudy. Pożyjemy zobaczymy. Pozdro All


P.S. Moderatorzy wiem że gówno mam do gadania w tych sprawach (sory za wyrażenie ale nie da się tego inaczej wytłumaczyć) zbanujcie albo zróbcie coś z tym Blizną coś tam Ruda. Przeciez to typowy spamer i pisze same głupoty :!: Na dodatek pisze jeden Teamt po drugim :shock: Pozdro
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Znaczy się, chodzi mi o to, że w G2 mówią "bronie magiczne", i że są potężne, nie łamia się itd. Tak więc nie traca swoich magicznych własciwości, a Ian mówił, że tylko w Nordmarze umieją tak przekuwać rudę, żeby nie traciła swoich własciwości magicznych. Tak więc mamy do czynienia z niesisłością, przeoczeniem i błedem twórców.
PS. Sorry, że wskrzeisłem tak wzglednie stary temat, ale już dawno chciałem to napisac, tylko mi się nie chciało
smile.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Być moze Harad i Bennet nauczyli sie w Nordmarze jak przetapiać magiczna rude. Ale Bennet mówi jeszcze coś takiego że tylko nie wielu kowali umie przetapiać rude i nie wie czy kowalą z miasta udało się odkryć ten sposób. Może nauczył sie tego metodą prób i błędów?? Nie sądze żeby to był błąd twórców gry.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Ale pomyślcie, czy miałby sens robienia hut? To by było zdeczka zabardzo namieszane. A takie nieścisłości [przynajmniej mi] zabawy nie psują. Zresztą i tak mieczy staram sie nie wykuwać :p
 

Pi3tia

New Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
27
Ale ta osoba w Gothic I (Ian?) mówiła że gdy z rudy wykujemy miecz z magicznej rudy, nie wiedząc jak to zrobić, to ta broń i tak będzie silniejsza od broni ze zwykłej stali! I to pewnie taką broń kujemy w GII - nie taką jak z Nordmaru, magiczną, ale tylko wzmocnioną właściwościami rudy
huh.gif
 

Gbr

Zbanowany
Dołączył
9.4.2005
Posty
43
Wąż mówił o przetopie nie o produkcji mieczy. Poza tym czepiasz się szczegułów!
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
QUOTE (Gbr @ 26-04-2005, 20:01) Wąż mówił o przetopie nie o produkcji mieczy. Poza tym czepiasz się szczegułów!
Moje motto brzmi : "Czepiaj się szczegółów. Jakby alpiniści nie czepiali sie szczegółów, nie zdobyli by nawet ogródka skalnego". Ja taki jestem - czepiam się szczegółów. Za recenzję filmu "Pod Arsenałem" na polski dostałem 5- własnie za czepianie się szczegółow, na przykłąd krytykowałem film za to, że statysci szczypali swoją brodę podczas zebrania Buków. Więc to z brońmi runicznymi to jeszcze nic XD
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Jedynš broniš magicznš jest miecz potrzebny do konsekracji. Za pomšcš modlitfy do Innosa jedo obrażenia znacznie wzrastajš i jest to jedyna taka broń w całej grze.
 

G-cab

Member
Dołączył
8.12.2004
Posty
35
My mozemy sie nauczyc kowalstwa, ale to nie to samo. Ponoć w GIII mozna spodkac Nordmarczyka i on nam pomoze ale za multum kasy
unsure.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom