Broń

Jaką broń używacię?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

EvolutioN

New Member
Dołączył
4.10.2008
Posty
17
zawsze uwielbiałem grać bronią dwuręczną ;) ahh nie ma to jak wielka kosa w łapie <3
 

JaCo6

New Member
Dołączył
3.1.2008
Posty
23
a ja tam wole jednoręczne ponieważ są szybsze mimo że nie zadają ogromnych obrażeń [ lewo, prawo i cios!! xD ]
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4797
ZGUBA SMOKÓW i DMGNS to bronie dwuręczne, nie???
dlatego lubie dwuręczne.
 

bezimienny95

New Member
Dołączył
17.9.2008
Posty
10
w dwuręcznych (nie wiem czy w jednoręcznych też) jak sie ma 100% to udało mi się zrobic tak: podwójne cięcie (prawo lewo) potem bezi wsadził orkowi (mieczyk oczywiście) (góra) a potem przekręcił (prawo lub lewo) i jeszcze rypnoł po skosie. pierwsze dwa zablokował, ale jak mu wsadził a potem przekręcił to marmolada z niego została :) :) :) :)

tak samo zrobiłem golemowi i tak samo, podwójne cięcie obronił ale sie rospadł po wsadzeniu

PS. Bez skojarzeń prosze
 

aztek

New Member
Dołączył
12.10.2008
Posty
28
Broń dwuręczna, z tych samych powodów co wyżej.
Dodam tylko że fajnie wygląda na plecach ^^
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Lubie i jednoręczną i dwuręczną,choc wole dwuręczną bo jak juz powiedział kolega wyżej fajnie wygląda na plecach xD
Ale nie tylko,bo można nią robić także fajne kombinacje i zadaje większe obrażenia niż broń jednoręczna.
 

herard

New Member
Dołączył
18.10.2008
Posty
8
Ja wolę jednoręczne. Co z tego że dwuręczną zadasz więcej, ale za to trafisz mniej razy. A na dodatek jak walczysz dwuręczną z jakimś szybkim z jednoręczną to pokonanie go może się okazać baaaaardzo trudne ( przynajmniej trudniejsze niż z jednoręczną ).
 

czarny3d

New Member
Dołączył
30.10.2008
Posty
1
Ja walcze łukiem z bezpiecznej odległości, a jak coś podpełznie bliżej przerzucam się na miecz jednoręczny
 

phenomx4

New Member
Dołączył
29.10.2008
Posty
6
ja uzywam jednorecznej- jest ogolem szybsza i nie ma duzych wymagan lepiej mi sie taka gra no a wlaczajac gothica 3 to walcze 2 broniami jednorecznymi(zzreszta dwu sie chyba nie da)
 

Maciek487

New Member
Dołączył
15.11.2008
Posty
8
Ja wole miecze jednoręczne, nie ma to jak zabójczy mieczyk w dłoni.
Podchodzi jakiś Bandyta n00b chce cie zaatakować a ty go nim wyciągnie broń ciach i ciach i już leży z łzami w oczach :D:D
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ja najbardziej lubię broń jednoręczną wiecie podchodzisz załóżmy do topielca i jak powiedział Wilk rach-ciach i po sprawie.
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Ja tam wole bronie jednoręczne. Obrażenia nadrabiają szybkością, a i niektóre fajnie wyglądają, dwuręczne co prawda też, ale niektóre są trochę za bardzo wybajerzone jak np: ciężkie magiczne ostrze na smoki. Magia też jest fajna, bo zadaje dużo obrażeń, jest pożyteczna w walce z każdym przeciwnikiem jak np: ze smokami i można nosić kilka run na raz nie tak jak miecze czy łuki. Łuki i kusze co prawda też są niezłe, ale to autocelowanie trochę psuje efekt. Broni dwuręcznej nie lubię, nie umiem i nie chce się posługiwać.
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
Magia jest świetna. Efekty graficzno-dźwiękowe rodem z tetrisa:D Ja tam takie klimaty najbardziej trawię:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom