Broń Z Czystej Magicznej Rudy

Status
Zamknięty.

Trigen

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
1
Szukalem na forum tematu o tym , ale nie znalazlem. Chcialem sie zapytac czy ktos z Was znalazł plan do wyrobu broni z czystej mag. rudy(lub kupił). Bardzo bym prosił o namiary na miejsce :)
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Wyrabiania broni z czystej magicznej rudy uczy kowal Ingvar w Klanie Młota. A broń wyrobić można chyba tylko w tym specjalnym piecu koło Klanu Młota.

EDIT: A, to sorry. Jeśli chodzi o przepis, to szukaj ^_^. Próbuj handlować z każdym kowalem, szukaj w najdalszych zakątkach, w skrzyniach (takim sposobem mam Miecz Zakonu).
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
QUOTE
Wyrabiania broni z czystej magicznej rudy uczy kowal Ingvar w Klanie Młota. A broń wyrobić można chyba tylko w tym specjalnym piecu koło Klanu Młota.




jest to zupelnie nie na temat bo on sie pyta o PLANY a nie kto tego uczy na przyszłość czytaj uważniej <_<

na twoje pytanie nie ma jednoznacznej odpowidziei bo rzrczy u kupcow i skrzynaich sa generowne losowo i mi np.: mogl sie trafic przepis na miecz mistorzwki u kowala a Araderze z tobie w ciągu całej gry w cale więc nie da sie udzuelić poprawnej odpowiedxzi :]
 

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
Na miecz pszodkow znalazlem w skrzyni u orkow na pn od bakareschu a tamten nie pamietam. Ale zeby znalzc te przepisy musisz miec otworzone ktoras z kolei skrzynie.Pamietaj nie kufer tylko skrzynie.Takie rzeczy dobre sa w skrzyniach nie w kufrach
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Prezes, nie nabijaj 2 postów pod rząd.

Poczytaj w innych tematach, były już.
To się chyba wyrabia w piecu w Klanie Młota, kiedy masz bryłki rudy.
 

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
ale mialem ponad 200 brylek rudy 10 sztabek i nic nie moglem zrobic
 

mapeuszek

New Member
Dołączył
25.1.2007
Posty
1
Cześć ja mam taki problem że jak chcę kupić u pedara czystą magiczną rude(bo mówi że ma) to się nie da a na dodatek w piecu w kopalni też nie da się przetopić. Jest jeszcze kilka takich irytujących wałków jak np: jak zaczynam nową grę to raz nie ma żadnych roślinek a raz nie da się czytać książek a jeszcze kiedy indziej nie mogę kuć broni. to jakiś wałek z grą czy tylko ja tak mam?? czekam na jakieś rady z góry thx!
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
QUOTE
kto wie gdzie jest Gniew Innosa??


QUOTE
czekam na jakieś rady z góry thx!


A JA CZEKAM, AŻ PRZESTANIECIE SPAMOWAĆ NIE NA TEMAT. Albo piszecie na temat, albo zakładacie oddzielny temat, albo się nie wypowiadajcie.

QUOTE
A wie ktos z kad wziasc sztabke z czystej magicznej rudy???


Ja też myślałem, że da się je wykuć w tym piecu w Nordmarze, ale doszedłem do wniosku, że to niemożliwe. Wiec szukaj po skrzyniach, kufrach, u handlarzy itp.

Pozdro.
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
Te sztabki czystej magicznej rudy sa tylko w skrzynkach, a plan do wyrobu tej broni udalo mi sie kupic u kowala z Okary ale ruznie bywa...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom