Broń Dwuręczna... Ahhh... Pomożcie!

Status
Zamknięty.

dobry13

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
30
Witam!
Chciałbym wiedzieć, czy jeśli jestem magiem ognia [oczywiście ze starego obozu] to nie mogę uczyć się broni dwuręcznej? Co zrobić żeby się jej nauczyć będąc magiem ognia . Proszę o pomoc. Z góry dziękuję. Oczywiście chodzi o Gothika I.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Według mnie każdy może się uczyć walki bronią dwuręczną. Aby jednak zacząć się uczyć nią posługiwać, musisz mieć na najwyższym poziomie walkę bronią jednoręczną. Jak już jesteś wyuczony, to zwróć się do Thorusa, bo on uczy tej umiejętności.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Z tego co mi wiadomo
rolleyes.gif
to nie da sie nauczyc magiem ognia broni dwurecznej, ale jak cie wywala to bedziesz mogl sie uczyc u Lee bo bedziesz najemnikiem
tongue.gif
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Jak cie wyzuca ze Starego obozu, to nie idz od razu do magow wody tylko przylacz sie pierwsze do najemnikow a dopiero pozniej do magow. Wtedy Lee nauczy cie broni dworecznej. Ja jak gralem magiem dawalem tylko do jednorecznej, miaalem miecz Blizny
 

dobry13

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
30
Tak myślałem. 'Lord_Marcos' niestety nic z tego mam na najwyższym poziomie jednoręczną 'mistrz' i niestety po pójściu do thorusa nie pojawia się żadna nowa opcja. Ale dzięki za chęci;)
Więc mówicie że lepiej by sie dostać do najemników. Co mam zrobić żeby wywalili mnie z Magów Ognia? Czy to się opłaca? Lepsi są Magowie Wody/Najemnicy/Nowy Obóz?
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Poprzednicy popełnili straszliwy błąd mówiąc ci o tym. Chyba nie wiedzą, co to jest spojler i jak to niszczy przyjemność z gry. Więc ja ci powiem tyle: postępuj zgodnie z fabułą. I nich nikt juz więcej to nic o wywaleniu nie pisze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom