Broń dla Łowcy Smoków...

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
No to tak... Chciałbym wiedzieć ile ma obrażeń miecz dla Łowcy Smoków ( podobno jest jakiś specjalny dla Łowcy Smoków - na smoki ) jedno rącz i dwurącz i jakie mają wymaganie też jedno i dwu...

P.S.

No i jeszcze bym was prosił o porade który miecz sie bardziej opłaca nośić jednorącz czy dwurącz (Łowcą Smoków) ? - no wiem żę jednorącz spoko wygląda i wogóle, ale znowu dwurącz ma więcej obrażeń no i też spoko wygląda tylko że to jakoś dziwnie to wszystko wygląda jak ma tak naprane wszystkiego na plecach (miecz i kusza). Z góry dziękuję za udzielenie mi rady...
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Cięzkie magiczne ostrze na smoki-180 .obr 160 siły + 10 do dwuręcznych
Magiczne istrze na smoki 160 obr. 140 siły + 10 do jednoręcznych
Ja polecam bronie 2-ręczne ja mocniejsze i mają większy zasięg.
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Ja jakoś nie mogłem się przyzwyczaić do walki bronią dwuręczną - przeszedłem Gothica II, a teraz w NK też gram na kusze i bronie jednoręczne... a jeszcze mam podobne pytanie - jeśli chodzi o Magiczne Ostrze (czy jakoś tak - miecz z rudy dla Paladyna), to jakie on ma statystyki? Wiem, że stada rozwoju to:
1) Broń jednoręczna, obrażenia 100, wymagana siła 100, wartość 2.000
2) Broń jednoręczna, obrażenia 120, wymagana siła 100, wartość 3.000
I tu pytania:
1. Jak się zmienia po poświęceniu Łzami Innosa? Też 20 do DMG?
2. Czy potem można to jeszcze ulepszyć?
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
QUOTE Ja jakoś nie mogłem się przyzwyczaić do walki bronią dwuręczną - przeszedłem Gothica II, a teraz w NK też gram na kusze i bronie jednoręczne... a jeszcze mam podobne pytanie - jeśli chodzi o Magiczne Ostrze (czy jakoś tak - miecz z rudy dla Paladyna), to jakie on ma statystyki? Wiem, że stada rozwoju to:
1) Broń jednoręczna, obrażenia 100, wymagana siła 100, wartość 2.000
2) Broń jednoręczna, obrażenia 120, wymagana siła 100, wartość 3.000
I tu pytania:
1. Jak się zmienia po poświęceniu Łzami Innosa? Też 20 do DMG?
2. Czy potem można to jeszcze ulepszyć?
Można ulepszyć jeszcze raz za pomocą łez innosa i zadaje 140 obr i potrzebuje 100 siły
 
A

Anonymous

Guest
No to z tą bronią to jest tak... Ja paladynem miałem dwurącz i miałem 120 obrażeń, potem po konsekrowaniu miecza miałem 140 no i po polaniu łzami inosa bede miał 160 DMG. No a jednorącz to pewnie bedzie miało 100 DMG, po konsekrowaniu 120 DMG, a po polaniu łzami inosa bedzie miało chyba 140 DMG. No po polaniu Łzami Inosa chyba nie można jeszcze sobie ulepszać broni (no ja już nie mogłam).
 

..::Filip3k::..

New Member
Dołączył
6.3.2005
Posty
29
Ja przeszłem G2 i NK z brońmi jednoręcznymi i łukami. Wole jednoręczne bo są Szybkie a to jest decydująca przewaga według mnie w walce z potworkami bądź z kolesiami. A łuki tak jakoś mi do gustu przypadły. A co do tych broni na smoki to niestety nie znam żadnej albo nie pamiętam
biggrin.gif
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
człowieku po co miecze na smoki ?? wg mnie najlepszą bronią w g2 i nk jest jednoręczny --Szpon beliara-- nie dosc ze co 2 lvl ulepszasz to jeszcze zadaje dodatkowe obrazenia

ps.

Poszukiwacze i orki elity gina przy tym na 2 lub 3 ciosy. przynajmiej ja tak mialem 80% w jednorecznych
ohmy.gif
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Szpon Beliara nie jest taki Boski... co 2 poziomy tracisz 5 PŻ, aby mieć ostatecznie na 49 poziomie bodajże 105 PŻ, a przez to ma 110 obrażeń i 50% szans na piorunek. I jedynie ten piorun jest POTĘŻNĄ BRONIĄ. Ja gram na 97% broni jednoręcznej, i w sumie ledwo przeszedłem Kamiennego Smoka, biorąc pod uwagę fakt, że piorun zabija czasem po kilku sekundach, a smoki mają regenerację, więc to naprawdę nie jest miłe, jak zabijasz smoka, dostajesz expa, odsuwasz się, a on już lata z połową życia, więc zabicie smoka JEST CIĘŻKIE tą bronią... chociaż potwierdzam, że elita, jeśli piorunek trafia to schodzi na 3-4 strzały...
 
A

Anonymous

Guest
ja tam juz podkoniec 4 rozdzialu chodzilem ze 'smocza zguba'. wymaga 160 sily i daje 190 obrazen. taki lajtowy mieczyk, a wczescniej mialem miecz jednoreczny dla palladyna(w sumie glupote zrobilem ze nie bralem dwurecznego od razu
tongue.gif
) mialem gdzies 80% umiejetnosci dwurecznym no i chyba z 950PK , ale to juz w dworze Irdorath
 

Alez

New Member
Dołączył
16.3.2005
Posty
20
ja żeby nie otwierać new topicu napisze tu :

gdzie są ci cali łowcy smoków?? i co musze zrobic zeby sie do nich przylaczyc?
 
A

Anonymous

Guest
zeby sie do nich przylaczyc muszisz pomoc benetowi wyjsc z paki a on ci da pancerz lowcy smokow i bedziez lawca smokow
 

Alez

New Member
Dołączył
16.3.2005
Posty
20
no dobra, dzieki ale gdzie oni są?? i w którym rozdziale moge sie do nich przyłączyć [jestem w 2]?
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Są na farmie Onara. W 3 rozdziale gdy uwolnisz tego kowala Beneta dostajesz od niego lekki pancerz łowcy smoków i zoztajesz łowcą smoków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom