Brakujace Questy!

Status
Zamknięty.

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Nie wiem czy to wina tego ze gram lowca smokow czy czego, ale w NK brakuje kilku (moze i nastu) zadan ktore byly w podstawowej wersji GII! nie moge np. dostac questu o zabicie przywodcy zebaczy w gorniczej dolinie, nie ma np. kwestii zeby odprowadzic bilgota na przelecz. nie ma tez zadnej kwestii zeby odnalezc gorzelnie vina. dopiero gdy tam sam poszedlem i wrocilem to vino powiedzial ze ktos odnalazl jego gorzelnie!to te kilka zadan jakie zauwazylem ze nie ma ich w nk.co jest?czy ktos mial juz podobny problem?
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Musi to być jakiś Bug
mad.gif
Też miałem taką akcje jak grałem ostatnim razem. Nie miałem Ognika (chociaż i tak się nim nie bawie nigdy) ale go nie było. Nie mogłem wsadzić Fernanda do paki za Handel Bronią i nie miałem tak samo wogóle odpowiedzi Ramireza w której mówi o tym iż Wambo jest jego "przyjacielem"
dry.gif
dry.gif
dry.gif
I love Bug's
huh.gif
Pozdro Allllll
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Wydaje mi sie ze to moze byc problem z powodu wersji gry. ja mam NK 2,8 PL. zobacz potak jaką masz ty?
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
Widze że nie tylko ja miałem problemy z takimi bugami chociaż u mnie te kwestje były ale zato niebyło pytania o te dzwi w kanałach gdzie jest ta skrzynia ze komplikowanym zamkim, ani nic o Wambo
dry.gif

poprosto niema to jak Bug
dry.gif
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
QUOTE (Bor@ @ 14-01-2006, 23:07) ja mam NK 2,8 PL.
Wyszedł jakiś nowy patch o którym nie wiem? Bo ja mam 2.6 pl.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
sorx moj błąd. ja tez mam 2.6 PL.i co nie masz z nia zadnych problemow?
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
u mnie jest wszystko ok. Wszystkie questy mam, tylko brakuje mi jednego pierścienia, ale to już małe piwko zawsze można użyć kodu. Może reinstall gry pomoże?
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
o kurka, ja nawet nie wiedziałem, że jest taka misja z Vino i że ma gorzelnie. Hehe... czasem nawet się nie wie czy ma się buga
smile.gif
Ja też mam wersję NK 2.6, a samego G2 nie pamiętam. Dzięki, bo w takim razie chyba nigdy nie dowiedziałbym się o misji z tą gorzelnią
biggrin.gif
.



Pozdrowienia - pepon
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Ale żeby tą misję zaliczyć najpierw należy doprowadzić do bójki pomiędzy bliźniakami na farmie Akila i jak wygra Ehnim to w 3 rozdziale należy z nim porozmawiać.

EDIT. I nie może byćw pobliżu Akila. Ta bójka musi się toczyć wtedy, kiedy Akil jest na drugim polu obok Randolpha.
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Jak grasz na kodach to możesz mieć problem bo to może być przyczyną całego zajścia
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
nie gram na kodach. obecnie przeszedlem cala gre i bawie sie. wykonuje wszelkie mozliwe questy, podbijam level.dla mnie gra na kodach to gra stracona.
 
C

#Cor AngarAnonim

Guest
rolleyes.gif
To na 100& jakiś bug. Straszne wredny!!! Może spróbuj przeinstalować gre.
 

Parcival

New Member
Dołączył
16.2.2006
Posty
4
Niewiem co o tym myśleć. Mi nie zdarzały się taki problemy. Niemiałem bugów
cool.gif
ale radziłbym co to samo co Angar (nie zapomnij skopiować savy do innego pliku)
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom