Brak Reakcji.

Antek79

New Member
Dołączył
3.1.2011
Posty
29
Witam wszystkich.
Przed chwilą ukończyłem Gothic 1,no i automatycznie odpaliłem 2 Noc Kruka.
Gdy uruchomie grę,NIC się nie dzieje. Mogę klilać po 1000 razy,NIC.
Dziwne jest to,że gdy wchodzę w "Procesy",jest tam bardzo dużo
"Gothic 2". Reinstalowałem,nic nie dało. Proszę o szybką pomoc,z góry dzięki :)
PS. To mój sprzęt:
Grafika- NVidia GeForce 430 GT.
Procesor- AMD Athlon Quad Core.
Ilość Ram-4 GB.
 
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Masz zainstalowany direct 9? Jeśli masz windowsa 7 spróbuj urochomić grę jako administrator a jak się nie uda spróbuj uruchomić grę z kompatybilnością z windowsem xp.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Możesz w takim razie spróbować kompatybilności z windowsem 98 ( Jesus jak to dawno ), poszukać w internecie jakiegoś patcha lub tak jak mówiłem ponownie zainstalować directa 9.
 
Nie wiem tylko czy masz oryginalną wersję gry?
 

Antek79

New Member
Dołączył
3.1.2011
Posty
29
Ok działa :)
Po pobraniu Directa.
Dzięki bardzo !!! :)
Problem rozwiązany,temat do zamnkięcia ;)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Teraz ten problem spotkał i mnie. Mam directa 11 zainstalowanego i nie podoba mi się opcja wgrywania wersji z numerem 9. Ktoś ma jakieś inne rozwiązania?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja mam Direct 11 i działa Gothic oraz Gothic II. Musiałem uruchamiać jako admin oraz ze zgodnością z XP. A gdyby to nie działało trzeba kupić wersję GOG, która jest tak zmodyfikowana, że działa bez problemów i róznych udziwnień na najnowszych systemach.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
o GOG.com nie słyszałeś? 
 
http://www.gog.com/ 
 
Coś jak steam, tylko że strona internetowa, w dodatku POLSKA, TWORZONA PRZEZ POLSKICH TWURCUF DLA POLAKUF... i dla zagranicy też/ 
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Nie słyszałem nigdy.
Ale to i tak nie zmienia faktu że mi gra nie działa, a kupować Gothica cyfrowo nie mam zamiaru skoro leży przede mną pudełko z oryginalną grą.
 

Cicatrix

New Member
Dołączył
4.4.2013
Posty
15
Odpal grę i zamykaj po kolei procesy użytkownika (oprócz explorera) i jeżeli w pewnym momencie gra ci się włączy, to znaczy że ten proces ją blokował. Będziesz musiał go za każdym razem wyłączać. Najlepiej zacznij od antywirusa.

PS. Chyba nie muszę pisać, że w przypadku Visty, 7, lub 8 musisz uruchomić grę jako administrator w zgodności z XP?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Działa, dzięki. Tylko strasznie długo się uruchamia, no ale cóż. Grunt że śmiga : )
 
Do góry Bottom