Brak ognika

Status
Zamknięty.

Luki-7

Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
106
Po pierwsze od razu przepraszam jesli taki temat był, bo tematów "bug" jest bardzo dużo i nie można się połapać.

Oto mój problem:
Gram straznikiem (16 level, 2 rozdział) wykonałem zadanie z Dexterem, otworzyłem portal (już nawet jestem w Jarkendar) noi jestem bez szukającego ognika. Vatras poprostu mi go nie dał. Oprócz tego Vatras wogóle nie dał mi zadania z tymi bandytami (sprawa sprzedawcy broni dla bandziorów, czyli Fernando) Czy jak jest się strażnikiem to tak jest??
I czy to jest bug? Jeśli tak to jak moge zrobic, aby dostac zadanie z fernandem (ognik mi nie potrzebny
tongue.gif
) I nie mówcie mi żebym zaczął grać od nowa, bo wybiłem wszystkie potwory w Khorinis i nie chce mi sie od nowa.
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
A rozmawiałeś z tym strażnikiem w magazynie paladynów (Martinem chyba)? Bo jeśli to nie to to być może miałeśbuga albo źle pogadałeś z Vatrasem.
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
Koło jaskini Sagity jest ekipa bandytów o ile sobie przypokinam po zabici ich tam coś znajdziesz po znalezieniu miecza z literką "F" idz do fernanda pogadaj z nim o tym a jak będziesz już miał wpis w dzienniczku to idz do vatrasa.
 

Luki-7

Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
106
Miałem wpis w dzienniku, byłem u Martina i nie da sie o tym powiedzieć Vatrasovi. Ja wogólę nie dostałem tego zadania!
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
A z Cavalornem gadałeś? Bo Vatrasowi trzeba powiedzieć, że on cię przysyła, a jest to na początku gry. Więc musisz się do niego wrócić nogami a jak nie zadziała to niestety gra od nowa.
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Ja też z tymże grając Najemnikiem nie miałem tego zadania z niewiadomych powodów - ale moim zdaniem to łagodnie mówiąc syf wielki, bo każdy, kto szuka dobra, nie będzie tracił bagatela 40 PN na "szukanie wszystkiego"... no, chyba, że chcesz sprzedać ten amulecik - za bodajże 240 SZ :mrgreen:
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Trzeba było na początku gry o wszytsko wypytac Vatrasa... no ale po co ci ognik... wiesz, to jest bez uzyteczne robactwo, które nic porzytecznego nie wynajdzie (nawet po treningu). Ja osobiscie zawalilem sprawe, ze wewalilem z 15 pkt. nauki za trening. Co byś szukał? Bronie? Ognik znajdzie broń jak będziesz stał blisko niej.... równiedobrze ją zobaczysz... rada moja (a wiecie - kazda rada Gumisia = święta racja
biggrin.gif
, prosze dopisac w regulaminie punkt "Gumis ma zawsze racje"
tongue.gif
[joke]). Więc nie trudź się tylko nadal ciupaj i dąż do zabicia Kruka :wink:
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
Gumiś ma racje ,ognik na nic ci się nie przyda nauczyłem go szukać wszystkiego a i tak z tego nie skorzystałem ,ognik ma ci pomóc w znalezieniu handlarz bronią (ale przy tym też jest zbędny)jak popłyniesz do skipa on ci powie ,że to Beltrham,a na pewno wszystko znajdziesz sam.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ja też miałem taki błąd że nie dostałem ognika , bo nawet nie dostałem zadania aby znaleźć handlarza bronią, a wszystkie dialogi z Vatrasem przeprowadziłem tak samo jak grałem pierwszy raz , a wtedy dostałem to zadanie i ognika, więc poprostu jest to bug który czasami może się przytrafić , chociaż jest jeszcze inna możliwość , może poprostu wykonałeś zadanie z zaginionymi , a w jego trakcie zapomniałeś pójść do Vatrasa po zadanie z handlażęm broni , w sumie to ja sam tak zrobiłem , więc nie ma żadnego buga poprostu zapomniałeś pojść do Vatrasa i tyle. Ale nawet jak nie masz tego zadania to i tak warto znaleźć liste od Fernanda i później mu ją zanieść i on nam da w zamian jakiś piercień.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Podejrzewam że nie zależy Ci na Ogniku tylko na doświadczeniu kóre można uzyskać za to zadani. Ja Ci proponuje(nie objecuje że zadziała)poprostu zabijaj bandytów i jak znajdziesz list i go przeczytasz to pojawi sie nowy wpis w dzienniku. Być może w ten sposób uaktywni Ci sie to zadanie i będziesz mugło zdobyć większość punktów exp jakie jest przeznaczone na to zadanie.
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
to zadanie nie bylo tak na wprost. trzeba bylo sie zapytac:
-opowiedz mi o kregu wodu
-co chcesz wiedziec?- mowi Vatras
gadamy z nim o wszystkim i on w pewnym momencie mowi ze bandyci skads maja bron itd.
to chyba tak trzeba zrobic. jesli nie to mam druga mozliwosc:
gadamy z Vatrasem o Bogach. chyba przy Adanosie zacznie mowic ze rownowaga jest zachwiana i poprosi cie zebys znalaz tego co sprzedaje bron - wtedy sie wyrowna

Mam nadzieje ze to cos z tego
 
Dołączył
1.5.2005
Posty
30
radze ci zacznij gre od nowa i jak bedziesz miał misje z tymi bandydatmi to idz odrazu do Martina i w którymś dialogu pomiedzy tobą a Vatrasem bedzie coś takiego:
Moze mogłbyś mi pomoc w poszukiwaniach

i dostajesz ognika

pozdrO
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom