Brak Ognia...

Status
Zamknięty.

Dark Mambus

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
6
Mam taki problem. Nie widac u mnie w G3 jak beziu rzuca czary (widac tylko swiatlo po ziemi) ani nie widac ognia na pochodniach ogniskach itp. Mam najnowsze stery pod moja karte graficzna, directxa i nic... Co moge zrobic? Reinstalke probowalem, format tez i nic...
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
A może masz mało RAMu, albo procesor zasłaby??
Podaj więcej danych o swoim kompie ;)
I popróbuj pozmieniać ustawienia w grze. No wiesz w trakcie gry Esc. Ustawienia no i tam popatrz B)
Nie dawaj za mocnych ustawień jeśli tego Twój komp nie może znieść, bo w tedy grafa też nie jest za ładna B)
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
"Dark Mambus" a masz oryginalną wersję gry??
Masz zainstalowane wszystkie łatki??
Jeśli masz oryginała i zainstalowane patche to nie wiem co może być nie tak :huh:
 

Geni

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
11
Oryginał czy pirat to zadna roznica, mysle, ze bląd twki w karcie graficznej, aczkolwiek Dark Bambus nie podal pelnej konfiguracji swojego kompa, wiec nie moge dokladnie ustalic w czym tkwi problem, jesli masz oryginalna wersje, zarejestrowales sie w gram.pl , polecam wejscie do dzialu technicznego gram.pl.

Pozdrawiam, Geni

@down
QUOTE(Dark Mambus @ 24-01-2007, 21:34) [snapback]132864[/snapback]
Procesor 3,6 Ghz, RAM 3072, opcje nic nie daja cokolwiek bym w nich robil.


Jeśli to jest pełne podanie konfiguracji komputera to ja najmocniej przepraszam. Gdzie karta graficzna? Typ procesora?
No i nastepnym razem prosze sie zastanowic nad tym co sie pisze.

Pozdrawiam, Geni

//edit

No i wszystko jasne, bardzo slaba karta graficzna, pixel shadersy moim zdaniem minimum 2.0, co z tego, ze procesor wypasiony, ramów duzo, kiedy karta graficzna slaba? Malo pamieci przy karcie moze byc spowodowane, ze karta nie nadaza nad przeprabianiem tekstur w grze i dlatego moga byc takie braki w grze. Porada? Albo przymknac na to oko i grac bez "ognia", albo kupic nowa karte graficzna. Dobre i zarazem tanie z Radeony z serii x1300+, w geforcami sie nie interesuje wiec nie powiem ktore sa dobre, moze inni userzy pomoga.

Geni
 

Dark Mambus

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
6
Mam oryginala, a jasnie pan Renie niech przeczyta wszystkie posty, a potem pyta o konfiguracje. Sprobuje z patchami, moze cos da, bo nie instalowalem ich... bo psuja ten niepowtarzalny klimat (kury juz nie lataja na 10 km, wilk mnie nie nawala z predkoscia AK 47, szkielety nie strzelaja do mnie z luku spod ziemi, jaks kupiec z mora sul nie wyskakuje z zadza krwi w wiezy xardasa itp...)

UP: Sory, ale ktos jakos przkrecil mojego nicka. Nie wiem co ci da moja arta graficzna, ale ok masz: ATI Radeon 128 RAM obsluguje pixel shader 1.4, direct xy i inne pierdoly. pomoglo?
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
To samo mi sie zdaza jak ustawia na duża szczegulowosc-pomocy nie potrzebuje na sredniej pykam
Jesli ci to jest tylko wtedy gdy masz na duza szczeulowosc w opcjach zaznaczone,to ustaw na mniejsza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom